تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی InnerSpace مشخص شد

۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

با اینکه تقریبا یک سال هیچ خبر و اطلاعاتی از بازی InnerSpace منتشر نشده بود، اما چندی پیش سازندگان این بازی یک تریلر جدید برای این عنوان منتشر کردند که جزئیات بیشتر آن را میتوانید در ادامه مطالعه کنید.

تقریبا یک سال پیش و در ماه مارس سال ۲۰۱۶، بازی InnerSpace توسط استودیو بازیسازی پلی‌نایت گیمز (PolyKnight Games) به عنوان یک بازی کاملا مستقل معرفی شد و سازندگان تصمیم گرفتند تا این بازی را در تابستان گذشته، به صورت رسمی منتشر کنند. اما بعد از آن هیچ اطلاعات و خبر دیگری از این بازی منتشر نشد و این بازی برای مدت زمان تقریبا زیادی به یک سکوت خبری فرو رفت. حال طبق جدیدترین اخبار دنیای بازیهای ویدئویی، به تازگی یک تریلر جدید از بازی InnerSpace منتشر شده است و در آن، سازندگان تاریخ انتشار جدید این بازی را هم مشخص کرده اند.

اگر بخواهیم به صورت کلی و خلاصه در رابطه با بازی InnerSpace اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، باید بگوییم که این بازی در دسته عناوین جهان باز (Openworld) قرار می‌گیرد و بازیکنان باید در محیط و دنیای بازی به اکتشاف و جستجو برای یافتن آیتم‌های مختلف و راز های مدفون شده در بازی بپردازند. کنترل بازی به اصطلاح در سبک پروازی است و دنیای آن یک محیط آخرالزمانی را برای بازیکنان تداعی می‌کند. البته این دنیای آخرالزمانی به دنیای بازی‌هایی مثل سری Fallout شباهت ندارد و ما در آن شاهد از بین رفتن انسان‌ها، سیاره زمین و یک محیط مرده نخواهیم بود، بلکه دنیای این بازی، یک دنیای رنگارنگ و چشم‌نواز است که تنوع در محیط آن به وضوح قابل مشاهده است.

حال طبق خبر جدیدی که از این بازی منتشر شده است، عنوان InnerSpace در تاریخ ۱۶ ژانویه سال آینده مصادف با ۲۶ دی ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در سویی دیگر، این بازی برای پلتفرم‌های لینوکس، مک و کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد اما تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم‌های مذکور، نا مشخص است. در سویی دیگر، استودیو پلی‌نایت گیمز هنوز درباره ی انتشار بروزرسانی مخصوص برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس، جزئیاتی را منتشر نکرده اند. همچنین این بازی در ابتدا به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد اما طبق گفته سازندگان، آنان نیز علاقه‌مند هستند که این بازی به صورت فیزیکی هم عرضه شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی InnerSpace را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید