گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

خبری از عرضه Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ نیست

اخبار بازی ها
خبری از عرضه Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ نیست

طی جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی مشخص شده است که خبری از عرضه Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ نخواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

تقریبا چند روز پیش بود که یکی از کاربران معروف و معتبر سایت یوتیوب با نام AlmightyDaq، ویدئویی در این سایت منتشر کرد که مشخص کرده بود که عنوان بعدی سری بازی مشهور Battlefied، بازی Battlefield: Bad Company 3 خواهد بود و در همین حین، اطلاعاتی از این بازی منتشر شده بود. از آن جایی که قبلا این کاربر اطلاعات اولیه بازی Battlefield 1 را منتشر کرده بود، کاربران می‌توانستند به این کاربر اعتماد کنند و اطمینان داشتند تا سخنان و اطلاعات او صحت داشته باشد. اکنون قصد داریم تا جزئیات کلی این خبر را مرور کنیم. طبق ویدئو و اطلاعاتی که وی منتشر کرده بود، داستان و اتفاقات بازی Battlefield: Bad Company 3 بعد از جنگ ویتنام اتفاق خواهد افتاد و کلاس‌های قبلی بازی مانند Engineer ،Support ،Assault و Recon دوباره به این سری بازخواهند گشت. همچنین حالت‌های محبوب و اصلی این سری مثل Conquest ،Rush ،Operations ،Domination و Team Deathmatch در این بازی حضور خواهند داشت. نقشه‌های این بازی طوری ساخته خواهند شد که شاهد مبارزات به اصطلاح بسته‌تر و نزدیک به هم خواهیم بود و نقشه‌ها با جزئیات بسیار بیشتری طراحی خواهند شد. قابلیت شخصی سازی سلاح‌های بازی مانند نسخه‌های قبلی در این بازی وجود خواهند داشت و هلیپوپتر ها و تانک‌های پیشرفته مثل LAV ها به این بازی برمی‌گردند. در انتهای این خبر، به سیستم پرداخت‌های درون برنامه این عنوان اشاره شد و تایید شد که این بخش در این بازی وجود نخواهد داشت و شرکت الکترونیک آرتس از جریانات و اتفاقاتی که برای بازی Star Wars Battlefront 2 پیش آمد، درس گرفته است. البته حضور BattlePack ها در این بازی مثل نسخه‌های قبلی، به قوت خود باقیست.

این‌ها اطلاعاتی بودند که کاربر معروف AlmightyDaq در رابطه با بازی Battlefield: Bad Company 3 منتشر کرده بود و همگان اطمینان داشتند تا این بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. اما چند روز بعد، شایعات راجب ساخت این بازی، به طور گسترده‌تری در بین همگان پخش شد تا اینکه یکی از اعضای استودیو سازنده بازی به سایت یوروگیمر اطلاع داد که ممکن است این بازی در آینده ساخته شود ولی هنوز در دست توسعه قرار نگرفته است.

کمی بعد از این و در روز چهارشنبه، جو برمر (Joe Brammer)، یکی از سازندگان بازی Battalion 1944، در صفحه توییتر خود در رابطه با انتشار بازی Battlefield: Bad Company 3 گفت:

من درباره ی بازی Bad Company 3 چیزهایی شنیده ام. حتی از نسخه بعدی Call of Duty اطلاعاتی دارم. این بازی‌ها برای مدت طولانی در جنگ جهانی دوم نخواهند ماند.

در همان روز چهارشنبه و در ساعتی بعد، یکی دیگر از کاربران سایت یوتیوب با نام Levelcap، اطلاعات و یک ویدئویی جدید منتشر کرد که به عرضه نشدن بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ و غلط شمردن اطلاعات پیشین اشاره داشت. (می‌توان حدس زد که یوتویبر های بازی Battlefield در این سایت، از قصد و غرض‌ها و تصمیم‌های آینده استودیو دایس (DICE) مطلع هستند.)

بعد از این، شایعات ساخته شدن یا نشدن این بازی در بین کاربران بسیار بالا گرفت و عده زیادی در رابطه با این موضوع سردرگم شدند. به همین دلیل، یکی از خبرنگاران سایت یوروگیمر با کاربر AlmightyDaq که پیش از این اطلاعات اولیه عرضه شدن بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ را منتشر کرده بود، ارتباطی برقرار کرد و می‌توان گفت که وی در مورد این موضوع گفته‌های قبلی خود را تکذیب کرد. او افزود:

در اصل دو بازی وجود دارد. من اطلاع دارم که شعبه‌ی سوئد استودیو دایس در حال ساخت عنوانی با موضوع جنگ جهانی دوم است و همین، موضوع ویدئویی بعدی من خواهد بود. اما اطلاعاتی که من منتشر کردم، به شعبه‌ی لس‌آنجلس دایس مربوط می‌شود.

پس با این شرایط، می‌توانیم به صورت جدی اعلام کنیم که عرضه بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ یک شایعه کاملا غلط است. شعبه‌ی لس آنجلس استودیو دایس در گذشته، سازنده سری بازی محبوب Medal of Honor بود. این شعبه پیش تر EA Los Angeles و بعد از آن Danger Close نام گرفت. در واقع وظیفه این شعبه در ساخت سری بازی Battlefield، این بود که استودیو اصلی سازنده بازی برای انتشار محتویات آینده و تکمیل کننده بازی کمک می‌کرد. پس با این وجود اگر شایعات ساخت نسخه‌های بعدی صحت داشته باشد، ما برای اولین بار شاهد این هستیم که شعبه لس آنجس قصد دارد تا به تنهایی یک بازی جدید از این سری را بسازد.

بعد از گذشت چند روز، بالاخره کاربر AlmightyDaq دو روز پیش ویدئوی جدید خود را منتشر کرد و اعلام نمود که شایعه انتشار بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ تحقق نخواهد یافت و با کمی خنده، اطلاعات و شایعات بیهوده‌ای که دیگر کاربران از زبان او منتشر کرده بودند، تکذیب کرد. او گفت‌و‌گو خود با یکی از خبرنگاران یوروگیمر را تایید کرد و دوباره تاکید کرد شعبه‌ی سوئد دایس، در حال ساخت عنوانی با موضوع جنگ جهانی دوم می‌باشد. وی در نهایت موضوع ویدئوی اولیه خود که باعث ایجاد این همه شایعه شده بود را تغییر داد که به عرضه بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ مربوط نشود.

بدون شک کاربر AlmightyDaq به اطلاعاتی دسترسی دارد که تصمیمات سازندگان برای ساخت نسخه‌های بعدی این سری بازی را برای او مطلع می‌سازد اما او در انتشار این اطلاعات در بین کاربران، کمی عجله و حتی زیاده‌روی کرده و همین امر باعث شد تا او بخش زیادی از گفته‌های پیشین خود را تکذیب کند. حال ما دیگر می‌دانیم که دیگر خبری از انتشار بازی Battlefield: Bad Company 3 در سال ۲۰۱۸ نخواهد بود.

در نهایت، می‌توانیم حدس بزنیم که نسخه بعدی این بازی بازی با موضوع جنگ جهانی دوم ساخته خواهد شد و اکنون شعبه سوئدی استودیو دایس در حال کار بروی آن است. بازی Battlefield 1 با بازگشت به اتفاقات و جریانات جنگ جهانی اول، توانست تا موفقیت بزرگی را برای سازندگان این بازی بوجود آورد و تا الان پشتیبانی‌های لازم از این بازی با انتشار بسته‌های الحاقی متعدد، انجام گرفته است و همین موضوع این نکته را برای ما روشن می‌سازد تا سازندگان از بازگشت به نبرد های قدیمی راضی هستند. پس نباید از انتشار نسخه بعدی این سری بازی با موضوع جنگ جهانی دوم ناامید بود.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 7٫67 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. HESAM.NS گفت:

  امیدوارم نسخه جدید بتلفیلد برای سوییچ هم عرضه بشه
  حیفه این بازی فوق العاده برای ابر کنسول سوییچ نیاد Yes

  16Thumb up 50Thumb down
  • Razisreza.uk گفت:

   ابد کنسول …… موبایل اندروید ۵۰۰ هزارتومنی به بازی رو مباره خخخخخ

   20Thumb up 18Thumb down
   • Jin kazama1 گفت:

    HESAM . NS
    منم مثل شما خیلی دوست دارم این بازی برای کنسول محبوب سوییچ پورت بشه ولی متاسفانه گرافیگ بازی وحشتناک بالاست و هر چقدر هم بخوان سازندگان بازی گرافیگ پایین رو در نظر بگیرن باز اجرای این بازی از توان کنسول سوییچ خارجه

    نظر محبوب به انتخاب کاربران 35Thumb up 1Thumb down
 2. hosseingamer@irib.tv3.ir گفت:

  بتلفیلد و دیگر هیج..(البته رینبو هم همینطور)

  16Thumb up 13Thumb down
 3. برپدرهرچی گلدبرگ لعنت گفت:

  انحصاریای سونی + بتل جدید = In Love
  جنگ جهانی دوم از اول بهتره

  12Thumb up 33Thumb down
 4. beyond of everything گفت:

  چقدر خبرارو دیر پوشش میدید
  متنی هم که نوشتید ایراد داره بتلفیلد۱ درباره جنگ جهانی اوله نه دوم
  امیدوار بودم که بازی برگرده به زمان حال..نگه داشتن بازی تو تاریخ زیاد کاره جالبی نیست

  18Thumb up 2Thumb down
 5. ghost.007 گفت:

  من درباره ی بازی Bad Company 3 چیزهایی شنیده ام. حتی از نسخه بعدی Call of Duty اطلاعاتی دارم. این بازی‌ها برای مدت طولانی در جنگ جهانی دوم نخواهند ماند. Really Angry Really Angry Really Angry اصن از این حرف خوشم نیومد حالا بتل هیچی ولی یحتمل باز کالاف میره فضا که اصن خوشم نمیاد

  11Thumb up 0Thumb down
 6. moon گفت:

  اول که بتلفیلد ۱ در زمان جنگ جهانی اول اتفاق افتاده و دوم اینکه عمرااا بره به جنگ جهاتی دوم چون خیلی شبیه نسخه قبلیش میشه ، بنظرم خیلی درصدش بیشتره زمان حال باشه و واقعاا نیازه

  19Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت