گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی Monster Hunter World منتشر شد

تریلر
تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی Monster Hunter World منتشر شد

هیولا‌های بسیاری در بازی Monster Hunter World وجود دارند که مطمئنا در طول بازی بار‌ها به سراغ شکار آن‌ها خواهید رفت اما یکی از مخوف ترین هیولا‌های بازی Nergigante‌ها هستند؛ ازدهایان بزرگی که مبارزه و شکار آن‌ها به هیچ عنوان کار آسانی نیست. کپکام، سازنده و ناشر عنوان Monster Hunter World به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی بازی و با Nergigante‌ها و نحوه شکار آن‌ها در بازی بیشتر آشنا می شویم.

به تازگی شرکت کپکام برنامه زنده ای را در شهر توکیو برگزار کرده و در این برنامه تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Monster Hunter World را منتشر ساخته است. در این تریلر، شاهد گیم پلی بازی و شکار یکی از مخوف ترین هیولا‌های بازی یعنی Nergigante‌ها هستیم. اژدهایان عظیم الجثه ای که مطمئنا مبارزات با آن‌ها بسیار نفس گیر و چالش برانگیز خواهد بود. متاسفانه در این تریلر، پایان مبارزه با Nergigante‌ها نمایش داده نشد ولی در مجموع شاهد نمایش خوبی از گیم پلی این عنوان بوده ایم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸(دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان منتشر می شود. هنوز تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان مشخص نیست.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت