نسخه‌های کنسولی Titan Quest: Anniversary Edition معرفی شدند

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲

سال گذشته THQ Nordic نسخه‌ی Anniversary Edition عنوان Titan Quest را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد. انتشار نسخه‌ی ذکر شده به مناسبت سالگرد ده سالگی این عنوان بود و به نوعی یک گرامیداشت محسوب می‌شد.

Titan Quest: Anniversary Edition یک نسخه‌ی بهبود یافته از عنوان اصلی بود. این نسخه علاوه بر بهتر شدن گیم پلی و دایر شدن بخش چندنفره‌ی بازی، اولین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی (Immortal Throne) را نیز شامل می‌شد. امروز ناشر این عنوان اعلام کرد که Titan Quest: Anniversary Edition در راه کنسول‌ها است. Titan Quest: Anniversary Edition در سال آیندهٔ میلادی برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه‌های پلی استیشن و اکس باکس این بازی بیست و نهم اسفند ماه اعلام شده است؛ این درحالی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ Titan Quest: Anniversary Edition هنوز مشخص نیست. THQ Nordic در ارتباط با این موضوع گفته است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان «زمانی که آماده شود» منتشر می‌شود. نسخه‌های کنسولی بازی در دو مدل استاندارد و Collector’s Edition در دسترس خواهند بود. لازم به ذکر است که نسخه‌ی استاندارد علاوه بر بازی اصلی شامل بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Immortal Throne نیز می‌شود. قیمت نسخه‌ی استاندارد بازی ۳۰ دلار اعلام شده است و نسخه‌ی Collector’s Edition با قیمت ۱۲۰ دلار به فروش می‌رسد. نسخه‌ی ۱۲۰ دلاری Titan Quest: Anniversary Edition علاوه بر محتویات نسخه‌ی استاندارد شامل یک کلاه‌خود یونانی شبیه سازی شده با اندازه‌ی بیست و سه سانتی‌متر، یک دفترچه‌ی یادداشت و بسته بندی ویژه خواهد بود. یک باندل مشابه نیز به همراه نسخه‌ی رایانه‌ای بازی عرضه می‌شود که با قیمت ۱۱۰ دلار به فروش می‌رسد. نسخه‌های کنسولی Titan Quest: Anniversary Edition علاوه بر بهبود در

گیم‌‌پلی شامل پشتیبانی کامل از کنترلر هستند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از محتویات نسخه‌ی Collector’s Edition عنوان Titan Quest: Anniversary Edition را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید