تماشا کنید: بازی Fallen Legion: Rise to Glory برای نینتندو سوییچ تائید شد

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

به تازگی شرکت نیس آمریکا (NIS America) به صورت رسمی اعلام کرده است که آن‌ها بازی Fallen Legion: Rise to Glory، ساخته استودیوی YummyYummyTummy را در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ در بازار اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهند کرد.

این بازی در اصل در بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیش ویتا در قالب دو داستان مجزا منتشر شده است. بازی Fallen Legion: Rise to Glory عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که داستانی اکشن و گیم‌پلی محور دارد و شامل هر دو داستان حماسی Sins of an Empire و Flames of Rebellion می‌شود. Fallen Legion: Rise to Glory داستان شاهدخت سسیل (Princess Cecille) و لگاتوس لیندور (Legatus Laendur) را روایت می‌کند. بازیکنان از ابتدای بازی می‌توانند جبهه مد نظر خود را از بین دو جبهه که با یکدیگر در جنگ هستند، مشخص کنند.

در Sins of an Empire، شاهدخت سسیل به خانه خود سفر کرده و باید ضمن مبارزه با انبوهی از هیولاها، با کودتایی به رهبری لگاتوس لیندور هم مقابله کند. هدف او بازگرداندن افتخار به سرزمین فنومیا (Fenumia) است که گرچه این فرمانروایی در حال سقوط است.

در بخش Flames of Rebellion، لگاتوس لیندور در تلاش برای سرنگونی خانواده سلطنتی با استفاده از مهارت‌های تاکتیکی خود است. وی نزد مردم سرزمین فنومیا نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

به تازگی، باندلی شامل هر دو داستان به صورت دیجیتالی در شبکه پلی‌استیشن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد که آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کرده است. با این حال، شرکت نیس آمریکا محتویات جدیدی برای نسخه نینتندو سوییچ این بازی در نظر گرفته است که به صورت فیزیکی هم منتشر خواهد شد؛ این محتویات شامل موارد زیر است:

  • بازی Fallen Legion: Rise to Glory برای نینتندو سوییچ
  • کتابی هنری با جلد سخت
  • موسیقی متن رسمی این بازی
  • مدال افتخار
  • جعبه کالکتور

پیش از این مطلع شده بودیم که دو نسخه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتای این بازی توسط شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) به صورت فیزیکی منتشر خواهد شد.

نسخه استیم این بازی که با عنوان Fallen Legion+ شناخته می‌شود که در تاریخ جمعه ۱۵ دی ماه (۵ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) بر روی این شبکه محبوب در دسترس قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نسخه از این نشانی استفاده کنید.

از زیر می‌توانید جدیدترین تریلر بازی Fallen Legion: Rise to Glory را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید