گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اطلاعاتی از محتوای پس از عرضه بازی Tiny Metal بدست آمد

اطلاعاتی از محتوای پس از عرضه بازی Tiny Metal بدست آمد

عوامل وب‌سایت «DualShockers» در جریان رویداد «پلی‌استیشن اکسپرینس ۲۰۱۷» با هیروآکی یورا (Hiroaki Yura) مدیرعامل شرکت Area 35 مصاحبه‌ای ترتیب دادند و در جریان آن در خصوص بازی در دست انتشار Tiny Metal صحبت کردند.

بازی Tiny Metal که از Advanced-Wars الهام گرفته، عنوانی تاکتیکی در سبک استراتژی نوبتی است که در آن بازیکنان مهارت‌های خود را در میادین نبرد محک می‌زنند. در جریان این مصاحبه، از یورا سوال پرسیده شد که آیا استودیوی توسعه‌دهنده بازی مورد بحث برنامه‌ای برای عرضه بسته الحاقی پس از عرضه عمومی این بازی برای آن دارد که وی در جایگاه پاسخ اظهار داشت که شرکت مطبوعش، تصمیم دارد تا پس از سه الی چهار ماه از انتشار بازی Tiny Metal، بخش چند نفره را برای آن در دسترس قرار دهد. در این حالت، بازیکنانی که در بخش تک نفره مهارت‌های خود را تقویت کرده باید به صورت آنلاین با نیروهای دوستان خود و دیگر بازیکنان مقابله کنند و آن‌ها را شکست دهند. علاوه بر این، نسخه نینتندو سوییچ این بازی از قابلیت چند نفره محلی پشتیبانی به عمل می‌آورد.

یورا در ادامه اذعان داشت که سازندگان بازی Tiny Metal در نظر دارند تا شش ماه پس از انتشار این بازی، کمپینی کوچک از آن را برای علاقه‌مندان به صورت رایگان در دسترس قرار دهند. این کمپین محدود شامل محتوای داستانی جدید و احتمالاً شخصیت‌های جدیدی هم می‌شود. مدیرعامل شرکت Area 35 در ادامه بیان داشت که تیم آن‌ها برنامه دارد تا با عرضه حالت‌های جدید و متفاوت برای این بازی، آن را برای مدتی طولانی پشتیبانی کرده و تازه نگه دارند تا بازیکنان انگیزه بازگشت به سوی آن را داشته باشند.

بازی Tiny Metal در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ آذر ماه (۲۱ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت