گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

فروش نینتندو ۳دی‌اس تا پایان سال ۲۰۱۷ از سال گذشته نیز بیشتر خواهد بود

اخبار بازی ها
فروش نینتندو ۳دی‌اس تا پایان سال ۲۰۱۷ از سال گذشته نیز بیشتر خواهد بود

مدیر نینتندو آمریکا به تازگی اعلام کرده که فروش نینتندو ۳دی‌اس، که حدود هفت سال پیش عرضه شده است، در سال جاری بیش از سال گذشته خواهد بود و این آمار برای کنسولی که هفت سال در بازار حضور داشته است، فوق‌العاده خواهد بود.

وقتی به عملکرد تجاری نینتندو ۳دی‌اس در طول این ۷ سال نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که وضعیت آن نسبت به سایر کنسول‌ها، کمی متفاوت و البته عجیب است. موفقیت در زمان عرضه، کاهش قیمت و رسیدن به اوج در سال دوم و در نهایت افت میزان فروش با گذشت هر سال. با این حساب به نظر می‌رسید که کار نینتندو ۳دی‌اس تمام شده باشد اما درست در همین زمان و با عرضه Pokemon Go برای گوشی‌های هوشمند، علاقه نسبت به سایر بازی‌های این سری نیز افزایش یافت. این موضوع تا جایی تاثیرگذار بود که در سال ۲۰۱۶، نینتندو ۳دی‌اس، پس از سه سال، با رشد فروش سالیانه مواجه شد.

اکنون به نظر می‌رسد که این روند صعودی ۳دی‌اس ادامه داشته باشد و رجی فیلز امِی (Reggie Fils-Aime)، مدیر نینتندو آمریکا، در گفتگو با Forbes، این موضوع را تایید کرده است:

در ایالات متحده انتظار داریم که بتوانیم ۳دی‌اس‌های بیشتری نسبت به سال گذشته به فروش برسانیم. این آمار برای سیستمی که هفتمین فصل تعطیلاتش را پشت سر می‌گذارد، فوق‌العاده است.

با وجود گذشت زمان زیاد از تاریخ عرضه و تمرکز بیشتر طرفداران نینتندو بر روی سوییچ، می‌توان گفت که حق با فیلز امی است و این آمار برای ۳دی‌اس فوق‌العاده است. البته این نکته را در نظر بگیریم که بازی‌های خوبی نظیر Fire Emblem Echoes، Metroid: Samus Returns و Pokemon Ultra Sun/Moon نیز در سال جاری، برای ۳دی‌اس عرضه شدند. با این حساب می‌توان گفتی که هنوز هم زمان برای موفقیت این کنسول قدیمی نینتندو، فراهم است.

 

 

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Jin kazama1 گفت:

    واقعا کنسول دستی دوست داشتنی هست ولی متاسفانه فقط داخل خاک ژاپن کشته و مرده داره تو جاهای دیگه دنیا من جمله ایران به ان صورت هواداری نداره خود بنده ی حقیر اگر این دستگاه رو مفت و رایگان در اختیارم قرار بدن باز میل و رغبتی برای این دستگاه ندارم

    1Thumb up 7Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت