احتمال عرضه بازی Detective Pikachu در بازار غرب

۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰

بازی Detective Pikachu سال گذشته میلادی تنها در کشور ژاپن برای کنسول نینتندو ۳Ds عرضه و منتشر شد. در این بازی شاهد پیکاچویی (Pikachu) هستیم که به زبان انسان‌ها صحبت می‌کند و با پوشیدن لباس شرلوک هولمز (Sherlock Holmes)، به حل معماها و پرونده‌های جنایی می‌پردازد.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، فیلمی سینمائی با اقتباس از این داستان نیز در دست ساخت قرار دارد که اخیراً رایان رینولدز (Ryan Reynolds) هم به جمع صداپیشگان آن اضافه شده است. با این حال، بازی مورد بحث داستان تیم گودمن (Tim Goodman) و دوستانش را دنبال می‌کند که با همراهی پدرش، کارآگاه پیکاچو، پرونده‌های جنایی را بررسی می‌کنند تا بدانند چه اتفاقی برای پدر تیم افتاده است.

گرچه تاکنون صحبتی از بازی Detective Pikachu در بازار غرب مطرح نشده بود و به نظر می‌رسید که این بازی انحصاراً در ژاپن در دسترس قرار دارد، اما اینک گزارش‌ جدیدی در این باره منتشر شده است که احتمال انتشار آن را در بازار اروپا و آمریکای شمالی تقویت می‌کند. اخیراً منبعی تحت عنوان «Serebii» در شبکه اجتماعی توییتر خبر از رتبه‌بندی سنی این بازی برای عرضه در اروپا داده است. بنابراین، همانطور که پیداست، احتمالاً تا مدتی دیگر شاهد راه‌یابی بازی Detective Pikachu در اروپا خواهیم بود و طبیعتاً پس از آن نیز این بازی در دیگر مناطق غرب منتشر خواهد شد.

با اینکه سازمان PEGI این بازی را برای عرضه در تاریخ پنج‌شنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹ (۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) در اروپا رتبه‌بندی کرده، اما واضح است که در صورت عرضه این بازی در غرب، این امر زودتر از تاریخ یاد شده محقق خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی Detective Pikachu از سوی سازمان رتبه‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی (PEGI)، درجه سنی «۳ سال و به بالا» را بدست آورده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید