تماشا کنید: تریلر جدید Overkill’s The Walking Dead شخصیت Aidan را معرفی می‌کند

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲

عنوان Overkill’s The Walking Dead که بصورت مشترک توسط استودیوهای Starbreeze و ۵۰۵Games در دست ساخت می‌باشد، قرار است در پاییز ۲۰۱۸ منتشر شود. بتازگی تریلری جدید از بازی ارائه شده که برروی یکی از شخصیت‌های بازی بنام Aidan تمرکز دارد.  

بتازگی استودیوی Starbreeze سازنده عناوینی همچون Payday 2، The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay و Brothers: A Tale of Two Sons، تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Overkill’s The Walking Dead منتشر نمود که Aidan، اولین شخصیت قابل بازی را معرفی می‌کند. 

Overkill’s The Walking Dead عنوانی در سبک تیراندازی اول‌شخص و چندنفره، برگرفته از سری کتاب‌های کامیک Robert Kirkman با نام The Walking Dead است که بازیکنان را وارد دنیای زامبی‌زده شهر واشنگتن می‌کند. شما و سه بازیکن دیگر از بین چهار شخصیت قابل بازی یک نفر را انتخاب کرده و اقدام به انجام مامویت‌های مختلف می‌کنید، تا از کمپ خود در برابر انسان‌های زنده و همچنین مردگان متحرک محافظت نمائید. هر کاراکتر در این بازی توانایی‌ها، درخت مهارت و پیشینه داستانی خاص خود را دارد.

در تریلر منتشر شده نگاه کوتاهی به زندگی گذشته Aidan و تاثیر هجوم زامبی‌ها بر شخصیت وی، خواهیم داشت. سلاح منحصر بفرد او یک چوب بیسبال تقویت شده می‌باشد، و نشان می‌دهد تخصص وی در نبردهای تن به تن و نزدیک است.

Overkill’s The Walking Dead توسط استودیوی Overkill Software – زیرمجموعه استودیوی Starbreeze – و با همکاری Skybound Entertainment و ۵۰۵Games در دست ساخت قرار دارد. این عنوان در ابتدا در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. تاریخ انتشار بازی تاکنون چندین بار به تعویق افتاده و آخرین بار استودیوی Starbreeze در ماه مِی اعلام نمود که بازی تا نیمه دوم سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است. در نهایت باید گفت که عنوان Overkill’s The Walking Dead قرار است در پاییز سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی شخصیت Aidan را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید