PSX 2017 | تماشا کنید: گیم‌پلی جدیدی از Guacamelee! 2 منتشر شد

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

در جریان رویداد PlayStation Experience سال ۲۰۱۷، استودیوی Drinkbox گیم‌پلی جدیدی از عنوان در دست ساخت خود Guacamelee! 2 به نمایش گذاشت. با مشاهده این گیم‌پلی همراه گیمفا باشید.

استودیوی Drinkbox توسعه‌دهنده عناوینی همچون Severed و !Guacamelee، در طول مراسم PSX امسال نمایش تازه‌ای از عنوان Guacamelee! 2 ارائه نمود. در ابتدا متوجه شدیم که داستان Guacamelee! 2 حدود هفت سال پس از وقایع نسخه اول بازی اتفاق می‌افتد. Juan پروتاگونیست نسخه اول با دختر رئیس‌جمهور ازدواج کرده – همان خانمی که در انتهای نسخه اول نجاتش دادید – و صاحب دو فرزند شده‌اند. تهدیدی جدید در حال شکل‌گیری است، و Juan مجبور می‌شود تا مجدد به میادین مبارزه بازگردد.

در طول گیم‌پلی نمایش داده شده، تعدادی از نیروهای جدیدی را مشاهده می‌کنیم که در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت. اولین آن‌ها “eagle boost” است، و با کمک آن می‌توانید درون نقشه بازی از نقطه‌ای به نقطه دیگر بروید. علاوه‌بر آن در این نمایش شاهد سیستم نورپردازی جدید بازی هستیم. و با توجه به اینکه این عنوان اولین بازی استودیوی Drinkbox است که منحصرا برای پلتفرم‌های نسل حاضر ساخته می‌شود؛ تیم‌سازنده تمام تلاشش را کرده تا از سخت‌افزار کنسول پلی‌استیشن ۴ نهایت بهره را ببرد. همچنین در این نمایش شاهد کنترل یک مرغ در بخش‌های مختلف گیم‌پلی هستیم. در عنوان Guacamelee! 2، بازی کردن در نقش مرغ مزایایی بهمراه خواهد داشت که شخصیت Juan فاقد آن‌ها است. بنابراین در طول بازی بین Juan و مرغ تعویض انجام دهید و از قدرت‌های هردوی آن‌ها استفاده نمائید. 

بخش داستانی عنوان Guacamelee! 2 طولانی‌تر از نسخه اول خواهد بود، اما همچنان مدت زمان دقیق آن مشخص نشده – نسخه اول بازی تجربه‌ای ۵ الی ۶ ساعته را ارائه می‌کرد. بنابر آنچه که در تریلر رویداد Paris Games Week امسال اعلام شد، عنوان Guacamelee! 2 “خیلی زود” عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها پلتفرم معرفی شده برای این عنوان، کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. در ادامه می‌توانید گیم‌پلی به نمایش درآمده در رویداد PSX 2017 را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید