تماشا کنید: عنوان Street Fighter 30th Anniversary معرفی شد

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴

شرکت کپکام به تازگی و در جریان مسابقات قهرمانی Capcom Cup به مناسبت سی سالگی فرانچایز Street Fighter نسخه ویزه ای از این عنوان معرفی کرده است. این نسخه Street Fighter 30th Anniversary نام داشته و بهار ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

درست سی سال پیش و در ماه اوت ۱۹۸۷ اولین نسخه زا فرانچایز Street Fighter برای دستگاه های بازی آرکید منتشر و به عنوانی محبوب میان کاربران بازی‌های ویدویی تبدیل شد. حال به مناسبت سی سالگی فرانچایز Street Fighter شرکت کپکام، ناشر این فرانچایز، نسخه ویژه ای از آن را معرفی کرده است. این نسخه Street Fighter 30th Anniversary نام داشته و شامل دوازده عنوان خاطره انگیز از این مجموعه تا نسخه Stret Fighter III می باشد که در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی برای دستگاه‌های بازی آرکید و کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شده اند و اسامی آن‌ها را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید.

جالب این جا است که چهار نسخه از این مجموعه یعنی عناوین Street Fighter Alpha 3 ،Super Street Fighter II Turbo ،Street Fighter II و Street Fighter III: 3d Strike دارای مبارزات آنلاین Ranked و Casual به همراه لابی و سیستم رتبه بندی می باشند.

همچنین کپکام تریلر معرفی این عنوان به همراه تصاویر آن را منتشر کرده است که می توانید در قسمت پایین آن‌ها را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Street Fighter 30th Anniversary در ماه مه ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می شود

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید