اطلاعاتی جدید از بازی SoulCalibur VI منتشر شد

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶

به تازگی اطلاعاتی جدید از گیم پلی بازی SoulCalibur VI منتشر شده است که جزئیاتی زیاد و کاربردی را در دسترس ما قرار خواهد داد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

بدون شک، تمامی کاربران دنیای بازی‌های ویدئویی، با بازی قدیمی و خاطرانگیز SoulCalibur آشنا هستند، عنوانی که جدیدترین نسخه آن با نام SoulCalibur VI در جریان رویداد The Game Awards 2017 توسط شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment) معرفی شد و اطلاعات مهمی از آن در دسترس همگان قرار گرفت. این بازی توسط موتور قدرتمند آنریل انجین (Unreal Engine 4) ساخته خواهد شد و سازندگان انتشار این عنوان را برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی کرده اند.

حال به تازگی، اطلاعاتی جدید از بازی SoulCalibur VI منتشر شده است که جزئیات مهمی از بازی و سیستم گیم پلی و البته مبارزات را در اختیار ما قرار خواهد داد. طبق گفته سازندگان، سیستم مبارزات بازی SoulCalibur VI، به سیستم مبارزات نسخه‌های قبلی شباهت خواهد داشت و با الهام گیری از آن‌ها ساخته شده است. در طول مبارزات، شخصیت‌ها قادر هستند تا در ۸ جهت مختلف حرکت کنند و واکنش‌های مخصوص خود را بروز دهند. همچنین برای اولین بار، یک ویژگی یا مکانیزم جدید به سیستم مبارزات این بازی اضافه شده است که Reversal Edge نام خواهد داشت و به لطف وجود این ویژگی، شخصیت‌ها قادر خواهند بود تا حرکت‌های حریف را به یک ضد حمله تبدیل کنند و یا از توانایی‌ها و تاکتیک‌های ویژه‌ای برای پیروز شدن در مبارزه، استفاده کنند.

در ساعت‌های آغازین این بازی، یک نمای کلی از داستان اصلی این بازی و نسخه‌های قبلی به بازیکنان ارائه خواهد شد. داستان بازی SoulCalibur VI در قرن ۱۶ دنبال می‌شود که شخصیت‌های قدیمی این سری بازی در کنار دیگر شخصیت‌های جدید و تازه این عنوان، در جدیدترین نسخه از بازی هم حضور خواهند داشت. شخصیت‌هایی از قبیل Sophitia و Mitsurugi ! بدون شک در آینده اطلاعات بیشتری از شخصیت‌های قدیمی یا جدید حاضر در این عنوان منتشر خواهد شد.

همچنین در انتهای این خبر، مارک رلیگیوسو (Mark Religioso)، مسئول نشان تجاری SoulCalibur در کمپانی Bandai Namco Entertainment، توضیحاتی در رابطه با بازی SoulCalibur VI منتشر کرد:

همان طور که همگان می‌دانند، یکی از ارکان‌های اصلی بازی SoulCalibur، مبارزه هیجان‌انگیز و سریع آن است که می‌تواند کاربران زیادی را به خود جذب کند. همچنین تنوع سلاح‌ها، شخصیت‌ها، زمین‌های مبارزه متنوع ، کنترل روان و ساده شخصیت‌ها و سیستم مبارزات غنی، از دیگر ویژگی‌های این بازی هستند که برای تمامی بازیکنانی که به عناوین مبارزه‌ای علاقه‌مند هستند، حذاب خواهد بود.

بازی SoulCalibur VI در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید