تماشا کنید: تریلر جدیدی از Final Fantasy XV: Episode Ignis منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶

اسکوئر انیکس به تازگی تریلر جدید از بسته الحاقی Episode Ignis عنوان Final Fantasy XV منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی این بسته الحاقی و با سیستم مبارزات آن بیشتر آشنا می شویم.

در کنفرانس پاریس گیم ویک از بسته الحاقی مستقل عنوان Final Fantasy XV با نام Episode Ignis رونمایی شد. این بسته الحاقی داستان شخصیت Ignis را روایت کرده و از همین روی با نقش وی در ماجراهای کلیدی و داستان عنوان Final Fantasy XV بیشتر آشنا می شویم. حال به تازگی شرکت اسکوئر انیکس نریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در این تریلر، شاهد گیم پلی و به خصوص سیستم مبارزات بازی هستیم. Ignis توانایی‌ها و مهارت‌های متنوعی را در هنگام مبارزات در اختیار دارد که از میان آن‌ها می توان به Overclock،High Jump و Quick Recipeh اشاره کرد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

محتوای الحاقی Episode Ignis عنوان Final Fantasy XV دارای بخش اضافه ای است که در این بخش، دو شخصیت Ignis و Noctis با یکدیگر مبارزه می کنند. موسیقی که در هنگام مبارزه این دو شخصیت پخش می شود، Apocalypsis Magnatus نام داشته که یوکو شیمومورا آن را تهیه کرده است. برای شنیدن این موسیقی همراه با تصاویری از مبارزه بین دو شخصیت Ignis و Noctis، می توانید تریلر زیر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Final Fantasy XV هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان در دسترس بوده و در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می شود. بسته الحاقی Episode Ignis این عنوان نیز در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷(چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید