PSX 2017 | تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Dragon’s Crown Pro به زبان انگلیسی

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰

دو شرکت اتلوس (Atlus) و سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment)، از طریق یک برنامه زنده در جریان رویداد Playstation Experience 2017، حدود ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی در دست انتشار Dragon’s Crown Pro را منتشر کردند که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و نسخه بازسازی شده عنوان Dragon’s Crown محسوب می‌گردد.

در این ویدئو، بخش‌های زیادی از بخش چند نفره آن با زبان انگلیسی به تصویر کشیده شده است که در آن شاهد هر چهار کلاس جادوگر (Mage)، مبارز (Fighter)، الف (Elf) و آمازون (Amazon) نیز هستیم.

گرچه این بازی فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما برای برای کسانی که آن را بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا تجربه کرده‌اند آشنا به نظر می‌رسد چراکه به غیر گرافیک، هیچ‌تغییری در ویژگی‌های کراس-پلی (Cross-Play) و کراس-سیو (Cross-Save) نداشته است. لازم به ذکر است که از هر جایی که از این بازی خارج شده باشید می‌توانید دوباره آن را آغاز کنید.

در پایان این ویدئو شاهد برخی باس‌فایت‌های موجود در بازی Dragon’s Crown Pro هستیم که کاملاً پیداست که از دشمنان موجود در سری بازی‌های Dungeons & Dragons الهام گرفته شده‌اند.

بازی Dragon’s Crown Pro در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ماه (۸ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) در ژاپن به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. انتشار این بازی در غرب، برای فصل بهار سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است. از زیر می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید