الکترونیک آرتس: عنوان Star Wars Battlefront 2 در تعطیلات فروش خوبی خواهد داشت

۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷

طبق جدیدترین گفته‌های شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، بازی Star Wars Battlefront 2 در تعطیلات پیش رو فروش بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مطالعه است.

همان طور که می‌دانید بازی Star Wars Battlefront 2 در زمان عرضه خود، نتوانست علی‌رغم خواسته‌های سازندگان و شرکت الکترونیک آرتس، به فروش خوبی دست یابد و تیم سازنده این بازی از نظر فروش این عنوان در بازار های مختلف، یک ضرر و شکست واقعی را تجربه کرد. بزرگ ترین دلیل این فروش کم بازی Star Wars Battlefront 2 و شکست بزرگ این بازی مورد انتظار، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و لوت باکس‌ها بود که طمع و یا به اصطلاح پول‌پرستی سازندگان را نشان می‌داد. به عنوان مثال یک بازیکن برای به دست آوردن یک قهرمان قدرتمند، باید ساعت‌های بسیار زیادی را به تجربه این بازی می‌پرداخت و امتیازات زیادی جمع می‌کرد که این عمل، برای هر بازیکنی مقدور نبود. این در حالی بود که بازیکن دیگری قادر بود تا با پرداخت پول مشخص شده ای، به همان قهرمان بازی دست یابد و بر دیگر بازیکنان معمولی بازی، چیزه شود.

حال به تازگی بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen)، مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتس، در گفته‌های جدید خود خاطر نشان کرده است که بازی Star Wars Battlefront 2 در تعطیلات پیش رو که زمان زیادی هم تا رسیدن آن باقی نمانده، فروش بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد و بالاخره این بازی موفق خواهد شد. وی در ادامه اضافه کرد که سازندگان این بازی، اعتراضات و انتقادات بازیکنان را دریافت کرده اند و تمامی تمرکز خود را برای حل مشکلات بازی و پاسخ‌گویی به این اعتراضات، فرا گرفته اند. آن‌ها از انتشار دو بروزرسانی جدید برای این بازی خبر دادند که اولی در این هفته و بروزرسانی بعدی جهت رفع مشکلات بازی، در هفته آینده منتشر خواهد شد.

بلیک یورگنسن افزود که ممکن است در آینده پرداخت‌های درون برنامه‌ای به بازی Star Wars Battlefront 2 بازگردد اما هنوز بازگشت این بخش، قطعی نشده است:

در آینده ای نزدیک در رابطه با نحوه بازگشت و یا ترک شدن پرداخت‌های درون برنامه ای بازی Star Wars Battlefront 2 صحبت خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

طبق گفته‌های او، شرکت الکترونیک آرتس از اتفاقاتی که برای این بازی رخ داد به طور کامل درس گرفته است و می‌داند که بازیکنان به این بازی علاقه بسیاری دارند. از این رو، این بازی در تعطیلات سال نو فروش بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد.

در ادامه پرسشی بسیار جالب در رابطه با اضافه شدن بخش آلتیمیت تیم (Ultimate Team) به مجموعه بازی‌های محبوب Star Wars Battlefront و Battlefield، از مدیر مالی شرکت الکترونیک آرتس پرسیده شد و وی توضیح داد که که هر کدام از این بازی‌ها طرفداران و کاربران مخصوص خود را دارند و ما باید به دنبال ساخت حالتی باشیم که این کاربران را به سمت خود جذب کند و آن‌ها را تا ساعت‌ها سرگرم کند. طبق گفته‌های او شرکت الکترونیک آرتس قصد دارد تا بهترین نتیجه‌ها را در دسترس کاربران خود قرار دهد و رضایت آن ها مهم ترین خواسته این شرکت است.

بلیک یورگنسن افزود که شرکت الکترونیک آرتس قصد دارد تا در آینده، عناوین کمتری بسازد اما کیفیت بازی‌های فعلی خود را افزایش دهد. به گفته او، بازیکنان می‌توانند با پرداخت تنها ۶۰ دلار، بیشتر از ۳۰۰۰ ساعت سرگرم بازی شوند و این ارزش‌مند تر از پرداخت این مقدار ناچیز است. هیجان و لذتی که بازیکنان در این عناوین تجربه می‌کنند، با پرداخت پول بیشتر افزایش خواهد داشت و این هدف این شرکت خواهد بود.

بازی Star Wars Battlefront 2 هم اکنون برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید