بروزرسانی رایگان بازی Ghost Recon Wildlands هفته آینده منتشر خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲

بروزرساین رایگان بازی Ghost Recon Wildlands هفته آینده منتشر خواهد شد که محتویات جدیدی را در دسترس کاربران این بازی قرار خواهد داد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

کاربران بازی محبوب Ghost Recon Wildlands، هفته آینده باید منتظر انتشار بروزرسانی جدید و رایگانی باشند که محتویات ارزش‌مندی را با خود همراه دارد. این بروزرسانی رایگان، Jungle Storm نام داشته که حالت Ghost War بازی که یک حالت PvP خواهد بود را، در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

در حالت جدید Ghost War، بازیکنان می‌توانند در قالب تیم‌های چهار نفره و با انتخاب ۱۲ کلاس موجود در بازی، در نقش‌های Marksman ،Assault و Support ، به مبارزه با یکدیگر بپردازند و رقابت جذابی را با هم به نهایت برسانند.

در بروزرسانی جدید Jungle Storm بازی Ghost Recon Wildlands، دو کلاس تازه هم به بازی اضافه شده است. یکی از این کلاس‌ها، Pathfinder نام دارد که طبق‌ گفته‌های شرکت یوبی سافت، یک کلاس مخفی‌کاری بوده و بازیکنان می‌توانند از امکانات و ویژگی‌های مخصوص این کلاس، برای انجام ماموریت‌های مخفیانه و حرفه ای استفاده کنند. شما در این کلاس به یک Crossbow دسترسی خواهید داشت و پهپاد های دشمن قادر نخواهند بود تا شما را شناسایی کنند. فعلا اطلاعاتی از کلاس دوم بازی در دسترس نیست اما یقینا در زمان انتشار بروزرسانی Jungle Storm، جزئیات دومین کلاس این بروزرسانی هم منتشر خواهد شد.

در ادامه حالت Ranked هم در دسترس کاربران بازی Ghost Recon Wildlands خواهد بود و بازیکنان این بازی، می‌توانند در این حالت به همراه تیم خود با دیگر گروه‌های بازی وارد رقابت نفس‌گیری شوند و ربته مورد نظر خود را به دست آورند.

از دیگر محتویات این بروزرسانی جدید، می‌توان به اضافه شدن برخی سلاح‌های جدید و افزوده شدن نقشه‌هایی برای Elimination و Uplink اشاره کرد.

طبق اعلامیه جدید شرکت یوبی سافت، بروزرسانی Jungle Storm در تاریخ ۱۴ دسامبر ماه جاری مصادف با ۲۳ آذر ماه برای تمامی کاربران این بازی به صورت رایگان منتشر خواهد شد.

همچنین اگر علاقه مند هستید تا اطلاعات و جزئیات بیشتری را در مورد حالت Ghost War این بازی به دست آورید، می‌توانید در تاریخ ۱۳ دسامبر مصادف با ۲۲ آذر ماه و در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، در کانال توییچ یوبی سافت، لایو استریم این حالت را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید