دوشنبه 15 آبان ساعت 11 صبح منتظر انتشار گیمفاپلاس : دیجیتال باشید

با تمام سختیها و مشقت هایی که برای پایه ریزی یک مجله ی الکترونیکی پایدار و با کیفیت کشیدیم،مفتخریم اعلام کنیم شماره ی اول گیمفاپلاس :دیجیتال بسته شد و برای انتشار امروز ساعت 11 آماده شده است.

مجله ی گیمفاپلاس : دیجیتال دارای محتویاتی بسیار ارزشمند و نوآورانه در سطح خود است و سعی شده با برداشتن گامی محکم،هر ماه مهمان دوستاران دنیای گیم و همچنین هواداران گیمفا باشیم.

در این شماره شما با هایپ بی نظیری از بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ۳ به نام Beyond : Two Souls روبه رو میشوید که شامل یک مصاحبه با آقای دیوید کیج نیز میباشد.هایپ دوم مربوط به بازی StarWars 1313 میباشد که اطلاعات کمی از آن در E3 گذشته به بیرون درز کرد ولی در این مجله شما با مصاحبه ای با عوامل بازی و اطلاعات اختصاصی از این عنوان روبه رو خواهید شد.سومین هایپ مربوط به بازی اختصاصی کنسول WiiU یعنی ZambiU است که اطلاعات تکمیلی و اختصاصی از این بازی را به شما تقدیم میکند.

در کنار هایپ های بزرگی که در این شماره شاهدش خواهید بود،نقد و بررسی عناوین روز،پیش نمایش های عظیم،بخش سینمایی و سخت افزار از دیگر بخش های متنوع مجله است.

کاور نهایی مجله در زیر قابل مشاهده است.همچنین در صفحه ی فیس بوک مجله یک رویداد ( Event ) برای انتشار مجله در نظر گرفته شده که دوستان میتوانند در کنار دیگر افرادی که به این رویداد دعوت شده اند به صورت مجازی شرکت کنند.

 

گیمفاپلاس : دیجیتال به تلاش افراد زیر گردآوری شده است :

حامد افرومند
دانیال نوروزی
امیر گلخانی
رامیلا کهن زاد
قاسم نجاری
بهزاد شعبانی
امیر شیروانی
رسول خردمندی
عماد عامری
وحید چشمی
حسن ناظر مظفری
مانی میر جوادی
سینا نادری
حسام افرومند
رادنی امیرابراهیمی
محمدرضا مصطفوی
امین شیروانی

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید