بازی DayZ برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد

۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اعلام شده است که بازی DayZ برای پلی استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد .جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.بدون شک حتما شما هم بازی بازی DayZ آشنا هستید، عنوانی که در آن و در ابتدای بازی، بازیکنان باید شخصیت اولیه خود را طراحی کرده و در محیط وسیع و البته سرشار از زامبی این بازی، به دنبال جمع آوری آیتم‌های مختلف از قبیل لباس، اسلحه، غذا، کمک‌های اولیه و … بروند. سیستم بقا در این بازی بسیار خوب طراحی شده و اگر به‌وسیله کوچک‌ترین اشتباهی شما کشته شوید، می‌بایست تا این بازی را از اول و از سطح صفر آغاز کنید و این ویژگی باعث می‌شود تا بازیکنان ریسک‌های زیادی را نپذیرند و برای ادامه زندگی خود، تلاش کنند. همچنین به لطف چندنفره بودن این بازی، ممکن است در این طول این بازی، به دست دیگر بازیکنان و انسان‌های معمولی کشته شوید. به طوری که در برخی مواقع ممکن است این بازیکنان با همکاری با شما، به دنبال آیتم‌های مختلف بروند یا ممکن است شما را به قتل رسانده و تجهیزات و ابزار های شما را، تصرف کنند.

حال اگر به یاد داشته باشید، تقریبا چند روز پیش بود به صورت رسمی اعلام شد، بازی DayZ از حالت دسترسی‌زودهنگام (Early Access) خارج خواهد شد و در سال میلادی آینده، به صورت رسمی و کامل منتشر خواهد شد. این بازی برای اولین در سال ۲۰۱۳، در قالب حالت دسترسی‌زودهنگام منتشر شد و توانست در آن سال تا الان، بازیکنان زیادی را به سمت خود جذب کند. حال با انتشار خبر عرضه رسمی بازی DayZ، سازندگان اعلام نموند که این بازی یک نسخه کنسولی هم خواهد داشت و در کنار پلتفرم رایانه‌های شخصی، برای کنسول ایکس‌باکس وان هم عرضه خواهد شد. با این گفته، برخی از کاربران پلی استیشن ۴ هم، کنکجاو شدند که آیا این بازی برای این پلتفرم هم منتشر خواهد شد یا در انحصار کنسول شرکت مایکروسافت خواهد بود؟ پیرامون این موضوع، یکی از اعضای استودیو سازنده بازی یعنی بوهیمیا (Bohemia) ، به صورت رسمی اعلام کرد که این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد اما با این تفاوت که، کاربران کنسول ایکس‌باکس وان، این بازی را کمی زود تر تجربه خواهند کرد. او در ادامه افزود:

ما شرکت مایکروسافت همکاری بسیار خوبی را آغاز کرده ایم. البته باید بگوییم که کنسول ایکس باکس وان، از سرویس Game Preview پشتیبانی خواهد کرد و به همین علت، ما تصمیم گرفتیم تا ابتدا بازی DayZ را برای این کنسول منتشر کنیم. در سویی دیگر، بسیار مشتاق هستیم تا نظر کاربران کنسول پلی استیشن ۴ را هم دریافت کنیم و برای انتشار این بازی در این پلتفرم، بسیار هیجان‌زده هستیم.

بازی DayZ در سال ۲۰۱۸ میلادی، به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد و با گذشت مدت زمانی نا معلوم، نسخه پلی استیشن ۴ آن هم منتشر خواهد شد. اکنون نمی‌توان مشخص کرد که اصلا آیا نسخه پلی استیشن ۴ این بازی، در همان سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود یا خیر!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید