تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار عنوان Dead Rising 4: Frank’s Big Package منتشر شد

۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸

عنوان Dead Rising 4: Frank’s Big Package سرانجام برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد و شرکت کپکام هم زمان با عرضه این عنوان، تریلر هنگام انتشار آن را نیز منتشر کرده است.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package ابتدا در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصار زمانی برای کنسول اکس باکس وان منتشرشد. داستان این عنوان یک سال پس از اتفاقات بازی Dead Rising 3 و یازده سال پس از نسخه اول جریان دارد و بازیکنان بار دیگر کنترل شخصیت فرانک وست را به عهده خواهند داشت که به شهر Willamette Colorado باز می گردد تا شیوع دوباره ویروس در این شهر را بررسی کند.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package علاوه بر بازی اصلی شامل تمام بسته‌های الحاقی و محتویات اضافه آن شامل Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf ،the Stocking Stuffer Holiday Pack و Frank Rising خواهد بود.

به علاوه Dead Rising 4: Frank’s Big Package شامل حالت Capcom Heroes نیز می باشد که کاربران می توانند به شکل قهرمانان محبوب بازی Street Fihter ظاهر شده و حتی به سبک مبارزات همان بازی و با هنرهای رزمی زامبی‌های بد ریخت را از پای درآورند. همچنین کاربران با خرید این عنوان به تمامی محتویات و بسته‌های هدیه آن که از جمله آن‌ها می توان به Street Fighter Outfit Pack ،My Bloody Valentine Pack ،Candy Cane Crossbow Slicecycle ،Sir-Ice-A-Lot Ugly Winter Sweater و X-Fists اشاره کرد، دسترسی خواهند داشت.

شرکت کپکام، ناشر عنوان Dead Rising 4: Frank’s Big Package، هم زمان با انتشار این عنوان برای کنسول پلی استیشن ۴، تریلر هنگام انتشار آن را نیز منتشر کرده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Dead Rising 4 علاوه بر کنسول پلی استیشن ۴، هم اکنون برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید