گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جلسات نیازسنجی برای برگزاری رویداد TGC در سال آتی برگزار شد

جلسات نیازسنجی برای برگزاری رویداد TGC در سال آتی برگزار شد

با حضور «پیر کارد» مدیرعامل گیم کانکشن فرانسه در تهران، جلسات متعددی بین متخصصان حوزه بازی‌های رایانه‌ای در کشور برگزار شد تا نیازهای صنعت بازی برای برگزاری بهتر نمایشگاه و همایش تی‌جی‌سی در سال آتی شنیده شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با توجه به آنکه رویداد بین‌المللی تی‌جی‌سی با دو هدف اصلی بالاتر بردن سطح دانش صنعت بازی‌سازی و تسهیل تجارت بین‌المللی برای بازی‌سازان برگزار می‌شود نیازسنجی از فعالان این حوزه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

برنامه‌ریزی برای نمایشگاه و همایش بین‌المللی Tehran Game Convention سال آینده مدتی است که با همکاری مجدد گیم‌کانکشن آغاز شده و این رویداد اواسط تیر ماه سال ۹۷ برگزار خواهد شد.

همانند سال گذشته «پیر کارد» و «سوفی رومانو» از مجموعه گیم کانکشن فرانسه به‌عنوان همکار بین‌المللی در برگزاری تی‌جی‌سی؛ جهت نیازسنجی از صنعت بازی در ایران به مدت یک هفته به تهران آمده و جلساتی با حضور فعالان حوزه‌های تخصصی از جمله طراحی هنری، طراحی بازی، مسائل فنی، مدیریت پروژه و تجارت برگزار کردند.

متخصص‌های هر یک از حوزه‌ها بازخوردهای خود را نسبت به برگزاری TGC 2017 و نکات مثبت و منفی آن ارائه کردند و پیشنهادات خود را جهت بهبود کیفیت سخنرانی‌ها و کلاس‌های تخصصی براساس نیاز داخلی کشور بیان کردند.

براساس نتیجه نیازسنجی‌ها؛ بهره‌گیری از اساتید مطرح بین‌المللی برای تدریس در حوزه‌هایی که نیاز آن در صنعت بازی کشور احساس می‌شود و همچنین حضور ناشرانی که بتوانند با بازی‌سازان ایرانی تجارت کنند از جمله مسائلی است که برای بهبود این رویداد در نظر گرفته می‌شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 5٫00 از 10 )
Loading...
ADS
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت