بروزرسانی جدید بازی Cuphead منتشر شد

۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸

به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی Cuphead منتشر شده است که برخی از مشکلات فنی بازی را برطرف خواهد کرد و تجربه متعادل تری را، در اختیار کاربران قرار میدهد.

تقریبا بیشتر از دو ماه پیش، بازی Cuphead منتشر شد و توانست با به دست آوردن نقد ها و نمرات بسیار عالی از منابع و منتقدان معتبر، طرفداران بسیار زیادی برای خود جمع کند و البته، به میزان فروش بسیار خوبی دسترسی پیدا کند. عنوان Cuphead، توسط استودیو MDHR ساخته شده و بر اساس کارتون‌های دهه ۱۹۳۰ میلادی، الگو برداری شده است. شاید بتوان گفت این یکی از مهم‌ترین نکات موفقیت این بازی بوده که تجربه بسیار عالی و سرگرم کننده‌ای را برای بازیکنان دنیای بازی‌های ویدئویی، به ارمغان آورده است. گیم پلی این بازی، از نوع Run and Gun بوده که بازیکنان در آن با باس‌ها و دشمنان مختلف و متعددی رو به رو خواهند شد. در حالی که شاید کمتر کسی انتظار داشت تا بازی Cuphead، به عنوان یک عنوان کاملا مستقل، به موفقیت بزرگی دست پیدا کند، این بازی با کسب نمرات عالی و فروش بسیار قابل توجه‌ای، توانست به یکی از بهترین بازی‌های سال جاری تبدیل شود.

حال مثل تمامی بازی‌ها، این بازی هم در زمان عرضه خود، دارای مشکلات ریز و درشتی بود که شاید برخی از کاربران به آن اعتراض داشتند. سازندگان این بازی، با انتشار بروزرسانی‌هایی، توانستند تا حد زیادی این مشکلات را حل کنند و آخرین بروزرسانی که برای این بازی منتشر شد، توانست تا تجربه ای بدون اشکال را در اختیار کاربران قرار دهد. پیرامون همین موضوع، به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی Cuphead با شماره ۱٫۱٫۳، منتشر شده است که شاید بتوان گفت مشکلات این بازی را، به طور کامل رفع خواهد کرد و برای تعادل این بازی، بسیار کاربردی خواهد بود.

از مهم ترین تغییرات این بروزرسانی جدید، می‌توان به اضافه شدن ویژگی محافظت از اسلحه‌ها در حالت شارژ، در زمانی که بازیکنان قصد داشتند تا از دست باس‌ها و یا دشمنان فرار کنند، اشاره کرد. البته مثل گذشته، دشمنان و باس‌ها از رفتار ثابت خود پیروی خواهند کرد که بازیکنان این بازی، با آن آشنا خواهند بود. قبل تر، مشکلاتی در بخش فنی بازی دیده می‌شد که حال با انتشار این بروزرسانی، این مشکلات هم برطرف شده اند. به طور مثال و در برخی از مواقع، به علت وجود چنین مشکلاتی، کنترلر کنسول بازی بدون وقفه دچار لرزش می‌شد و یا به طور اتفاقی، متوقف می‌شد که در این صورت، هیچ یک از دکمه‌های کنترلر عمل نمی‌کرد! این مشکل تا زمانی که بازیکنان از بازی خارج نمی‌شدند، ادامه داشت و تنها راه نجات از دست آن، راه اندازی مجدد بازی بود. حال دیگر از این مشکل آزار دهنده خبری نیست!

در ادامه یک باگ عجیب در بازی وجود داشت و شما می‌توانستید در منطقه Overworld، یک دسته یا ارتش از ماگ‌من ها (Mugman) درست کنید. این عمل با حذف کردن یا دوباره اضافه کردن بازیکن دوم صورت می‌گرفت که با دریافت این بروزرسانی، این مشکل هم رفع شده است.

از این به بعد، در بازی Cuphead، شیطان قادر خواهد بود تا با حمله ویژه خود که مثل یه بز صورت می‌گیرد، بازیکنانی که در درون آب شناور هستند را دچار مشکل کند یا آن‌ها را نابود کند. همچنین حمله شیطان درون بازی، نسبت به قبل بسیار دقیق تر و شدید تر شده است.

بروزرسانی جدید بازی، مشکلات بسیار زیادی از بازی را رفع خواهد کرد که می‌توانید لیست کامل آن‌ها در اینجا مشاهده کنید.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به فروش یک‌ میلیون نسخه‌ای بازی Cuphead در شبکه استیم (Steam) اشاره کرد که یک رکورد بسیار عالی، برای این بازی و تیم سازنده آن به شمار می‌رود. جزئیات بیشتر در این باره، در اینجا قابل مطالعه است. همچنین در دیگر اخبار جدید این بازی، سازندگان به ساخت نسخه دوم این عنوان اشاره داشته اند و اعلام کرده اند که برادران Moldenhauer، قصد دارند تا در آینده‌ای نه‌چندان دور، برای ساخت نسخه دوم این بازی اقدام کنند.

بازی Cuphead در تاریخ ۲۹ سپتامبر مصادف با ۷ مهر ماه سال جاری، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، منتشر شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید