تماشا کنید: تریلر‌های جدیدی از بسته الحاقی Episode Ignis منتشر شد

۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰

به مناسبت سالگرد انتشار عنوان Final Fantasy XV، شرکت اسکوئر انیکس تریلر‌های جدیدی از بسته الحاقی Episode Ignis منتشر کرده و همچنین از انتشار بروزرسان جدیدی برای این عنوان خبر داده است که به وسیله آن می توانید در بخش داستانی میان شخصیت‌های بازی جابجا شده و با شخصیت دلخواه خود به تجربه بازی بپردازید.

در ماه گذشته نیز شاهد انتشار حالت چند نفره Comrades نیز بوده ایم که بازیکنان می توانند شخصیت‌های دلخواه خود را در بخش چند نفره ساخته و به تجربه مراحل آنلاین بازی بپردازند. در ماه دسامبر بروز رسانی برای این حالت رقابتی در دسترس خواهد بود که زمان بارگذاری و ریسپاون شدن همراهان(هوش مصنوعی) را کاهش داده و ماموریت‌های با محدودیت زمانی به بازی اضافه می کند. البته در سال آینده بروزرسان دیگری نیز برای این حالت رقابتی منتشر می شود که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا در این قسمت به شخصیت‌های بخش داستانی نیز دسترسی داشته باشند.

در کنفرانس پاریس گیم ویک از بسته الحاقی مستقل عنوان Final Fantasy XV با نام Episode Ignis رونمایی و اعلام شد که این بسته الحاقی در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی داستان شخصیت Ignis را روایت کرده و از همین روی با نقش وی در ماجراهای کلیدی و داستان عنوان Final Fantasy XV بیشتر آشنا می شویم. این بسته الحاقی در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷( چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶) عرضه می شود و به مانند بسته الحاقی Episode Prompto دارای میان پرده‌های بیشتری بوده و مدت زمان بخش داستانی آن نیز تقریبا ۲ ساعت خواهد بود. به تازگی دو تریلر جدید از این بسته الحاقی منتشر شده است که در تریلر اول شاهد سه دقیقه ابتدایی آن بوده و در تریلر دوم نیز نگاهی خواهیم داشت به مبارزه میان Ignis و Noctis که می توانید تریلر‌های مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان طور که در گذشته نیز اعلام شد بر اساس این که کابران در نقش Ignis چه تصمیماتی در بازی می گیرند، بسته الحاقی Episode Ignis دارای پایان‌های متعددی خواهد بود.

همچنین اسکوئر انیکس در نظر دارد تا در ماه دسامبر و به مناسبت سالگرد انتشار عنوان Final Fantasy XV، بروز‌‎رسان جدیدی برای این عنوان عرضه کند که این بروز‌رسان ، قابلیت جالبی را به بازی می افزاید آن هم این که به وسیله آن می توانید میان شخصیت‌های بازی جابجا شده و در هر زمان از میان شخصیت‌های Noctis ،Ignis ،Prompto و Gladiolus کنترل شخصیت دلخواه خود را به دست بگیرید(به استثنای نبرد با Leviathan که به اجبار تنها شخصیت Noctis قابل بازی است) در حالی که تا پیش از این فقط امکان بازی با شخصیت Noctis وجود داشت. این بروز‌رسان در تاریخ ۱۱ دسامبر۲۰۱۷(دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود. اسکوئر انیکس برای معرفی و آشنایی بیشتر کاربران با قابلیت تعویض شخصیت‌ها در عنوان Final Fantasy XV، تریلر جدیدی از آن را منتشر کرده است که می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Final Fantasy XV هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان در دسترس بوده و در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می شود. همچنین در سال ۲۰۱۸ محتویات بیشتری برای این عنوان عرضه می شود که از میان آن‌ها می توان به بسته الحاقی Episode Ardyn اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید