تماشا کنید: Ashly Burch و Hannah Telle در‌نقش کلویی و مکس به Life is Strange بازمی‌گردند

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰

یکی از مهم‌ترین عناصر در عناوین درام تعاملی یا ماجرایی گرافیکی، عملکرد صداگذاران و بازیگران آن است. این نکته به قدری مهم است که می‌تواند حتی روی طرز تفکر نهایی مخاطب روی بازی تاثیر داشته باشد و خوب یا بد بودن آن را مشخص نماید. شاید یکی از دلایل موفقیت بسیار خوب بازی Life is Strange نیز عملکرد بی نظیر بازیگران شخصیت‌های محبوب مکس کالفیلد و کلویی پرایس بود که به ترتیب Hannah Telle و Ashly Burch نام دارند. متاسفانه در فصل جدید این بازی که با نام Life is Strange: Before the Storm شناخته می‌شود، از هیچ کدام از این بازیگران توانا خبری نیست و از صداگذارانی جدید استفاده شده است اما به تازگی خبری مبنی بر بازگشت این دو بازیگر به سری منتشر شده است که قطعا بازی‌بازان را خوشحال خواهد کرد.

شرکت اسکوئر اینکس به عنوان ناشر بازی Life is Strange به تازگی اعلام کرده که Ashly Burch و Hannah Telle که در نقش شخصیت‌های محبوب کلویی و مکس در فصل اول سری قرار داشتند، قرار است باز هم به سری بازگردند و در اپیزود اضافی یا جایزه Life is Strange: Before the Storm که با نام Farewell شناخته می‌شود، نقش آفرینی کنند. این اپیزود اضافی در نسخه دیلاکس بازی نیز قرار داده شده است.

به طور دقیق، اسکوئر اینکس توضیح داده که اپیزود جایزه فصل Before the Storm از هم‌اکنون برای عرضه در اوایل سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است و تیم سازنده از شنیدن این خبر که Ashly Burch و Hannah Telle می‌توانند برای نقش آفرینی به ساخت بازی کمک کنند، بسیار خوشحال و هیجان زده شده‌اند. اسکوئر اینکس همچنین اضافه کرده که Rhianna DeVries، بازیگری که در سه قسمت اصلی Before the Storm در نقش کلویی صداگذاری کرده است نیز کار خود را با استودیوی سازنده به صورت نزدیک ادامه خواهد داد و به طور اساسی روی موشن کپچر کلویی برای اپیزود جایزه کار خواهد کرد.

در زمان معرفی بازی Life is Strange: Before the Storm، به محض انتشار این خبر که Ashly Burch در نقش کلویی نقش‌آفرینی نخواهد کرد، بسیاری از طرفداران و بازی‌بازان ناراحت شدند. در آن زمان Ashly Burch به دلایل مختلفی نتوانسته بود برای ساخت بازی با استودیوی سازنده همکاری داشته باشد اما به عنوان یار کمکی به استودیوی Deck Nine برای نوشتن داستان این فصل کوتاه کمک کرد. قطعا بازی‌بازان و طرفداران سری با شنیدن این خبر به شدت خوشحال خواهند شد و امیدوار می‌شوند که برای فصل دوم بازی نیز از Ashly Burch و Hannah Telle استفاده شود.

سازندگان به تازگی یک ویدیوی جالب منتشر کرده‌اند که در آن صحبت‌های Ashly Burch و Hannah Telle را در مورد بازی کردن نقش خود در بازی Life is Strange می‌شنویم و البته می‌توانیم بیشتر با این دو بازیگر و صداگذار توانا آشنا شویم. شما می‌توانید این ویدیو را در زیر تماشا و دانلود نمایید.

عنوان Life is Strange: Before the Storm هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است و یک قسمت دیگر نیز از آن در پیش داریم. اپیزود Farewell هم طبق گفته شرکت ناشر در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید