بروزرسانی جدید Fortnite ویژگی‌های جدیدی درکنار پشتیبانی از وان‌ایکس را به بازی اضافه می‌کند

۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

بروزرسان جدید عنوان محبوب Fortnite ویژگی‌های تازه زیادی به بازی اضافه می‌کند. در بین این ویژگی‌ها، حال این بازی از کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نیز به‌صورت کامل پشتیبانی کرده و قدرت این کنسول را به استفاده می‌گیرد.

عنوان Fortnite با کیفیت ۴K برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا می‌شود اگرچه کیفیت اجرایی ۴K واقعی نیست و هشتاد درصد مواقع در ۴K واقعی اجرا می‌شود در ۲۰ درصد مواقع رزولوشن داینمیک شده و کمی پایین‌تر می‌آید. در رابطه با کیفیت اجرایی نیز بازی حالا با گرافیکی بالاتر و همانند تنظیمات Epic رایانه‌شخصی اجرا می‌شود. کیفیت سایه‌ها، بافت‌ها، Draw Distance در بازی بهبود چشم‌گیری برروی ایکس‌باکس وان ایکس پیدا کرده است.

بازی Fortnite ابتدا در جریان مراسم جشنواره بازی‌های ویدئویی در سال ۲۰۱۱ میلادی با انتشار تریلری از سوی کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski) – که اکنون شرکت اپیک گیمز را ترک کرده است – معرفی و رونمایی شد. تیم سویینی (Tim Sweeny) مدیرعامل استودیوی نامبرده پیشتر در توصیف بازی Fortnite اعلام کرده بود که این عنوان ترکیبی از بازی‌های Minecraft و Left 4 Dead خواهد بود. وی در پیش‌نمایش این بازی در رابطه با آن بیان کرد:

ویژگی‌های تازه‌ای نیز به بازی اضافه شده‌اند که شامل:

  • به‌دلیل محبوبیت بالای باگ سواری گرفتن از راکت لانچرها، حال هم‌اکنون این باگ به یک ویژگی تبدیل شده است و شما می‌توانید برروی راکت‌ها سوار شوید.
  • تغییرات محیطی مختلفی برروی بازی انجام گرفته‌اند و مکان بعضی از آیتم‌ها و اشیا تغییر کرده است.
  • حال بازی به‌صورت کاملا صحیح برروی زبان‌های مختلف محلی سازی شده است.

شما می‌توانید لیست کامل تغییرات بازی را در اینجا مشاهده کنید.

نسخه فیزیکی بازی Fortnite در تاریخ جمعه ۳۰ تیر ماه (۲۱ جولای) و نسخه دیجیتالی آن نیز در تاریخ سه‌شنبه ۳ مرداد (۲۵ جولای) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شده است. ویژگی‌های نسخه‌های مختلف بازی نیز در اینجا قابل مشاهده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید