گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: اولین بسته الحاقی Civilization 6 با نام Rise and Fall معرفی شد

تصاویر
تماشا کنید: اولین بسته الحاقی Civilization 6 با نام Rise and Fall معرفی شد

توکی گیمز (۲K Games) و استودیوی فیراکسیس (Firaxis) به تازگی از اولین بسته الحاقی بزرگ عنوان Civilization 6 رونمایی کرده اند. این بسته الحاقی Rise and Fall نام داشته و در ماه فوریه برای این عنوان منتشر می شود.

اولین بسته الحاقی جدید عنوان Civilization 6 با نام Rise and Fall در ماه فوریه برای این عنوان منتشر می شود. این بسته الحاقی انتخاب، استراتژی و چالش‌های جدیدی را پیش روی بازیکنان قرار داده و سیستم وفاداری جدیدی به نام Great Ages را معرفی می کند. این بسته الحاقی علاوه بر گسترش بخش سیاست‌ها و سیستم‌های مربوط به حکومت ها، تعداد نه رهبر و هشت تمدن جدید، یگان، مناطق و ساختمان‌های مذهبی جدید را نیز به بازی اضافه کرده و به بازیکنان اجازه می دهد تا تمدن خود را به سوی عصر قهرمانان و عصر طلایی هدایت کنند. تریلر معرفی این بسته الحاقی و تصاویر آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

لیست کامل تغییرات بسته الحاقی Rise and Fall به شرح زیر خواهد بود:

عصر بزرگ: همان طور که تمدن شما شکست خورده و دوباره ظهور می کند، شما رویدادهای تاریخی خاصی را تجربه می کنید، عصر طلایی یا عصر تاریکی. هر کدام از آن‌ها دارای چالش‌های خاصی می باشند که بر اساس عملکرد شما در بازی جوایزی به همراه خواهند داشت. در عصر تاریکی پیروز شوید تا عصر طلایی بعدی شما قدرت مند تر و با شکوه تر باشد؛ یک عصر تاریخی.

وفاداری: هر شهر درجه وفاداری مخصوص خود را نسبت به رهبری شما خواهد داشت و اگر وفاداری یک شهر سقوط کند، منتظر عواقب آن از جمله درآمد و محصول کمتر یا شورش در آن شهر باشید و ممکن است در نهایت آن شهر به دست تمدن‌های دیگر افتاده یا خود به یک تمدن مستقل تبدیل شود. البته شما می توانید وفاداری خود را در شهر‌های مختلف نقشه را افزایش داده و از این رو مرز‌های خود را گسترش دهید.

حاکمان: شخصیت‌های قدرتمندی را استخدام، انتصاب و ارتقا دهید تا از جوایز اختصاصی آن بهره مند شده و از درخت ارتقا برای شخصی سازی شهر‌ها و تقویت وفاداری آن‌ها استفاده کنید.

سیاست های ارتقا یافته: سیستم سیاست‌های ارتقا یافته به بازیکنان اجازه می دهد تا پیمان‌های سیاسی جدیدی را ایجاد کرده و از جوایز آن در طول زمان بهره مند شوند.

موقعیت اضطراری( Emergencies): هنگامی که یک تمدن بسیار قدرتمند و خطرناک می شود، تمدن‌های دیگر می توانند با یکدیگر متحد شده و به شرایط اضطراری( Emergency) بپیوندند. در این صورت به آن‌ها اهدافی داده خواهد شد که باید تا اتمام موقعیت اضطراری آن‌ها را انجام دهند. در غیر این صورت و در پایان موقعیت اضطراری(Emergency)، با جریمه مواجه می شوند.

خط زمانی: تاریخ تمدن خود را هر لحظه به وسیله ویژگی‌های جدید خط زمانی مرور کنید؛ سفری تاریخی به تمام لحظات باشکوهی که در راه شکوفایی تمدن خود با آن‌ها روبرو شده اید.

تمدن‌ها و رهبر‌‌های جدید: تعداد نه رهبر و هشت تمدن جدید، هشت یگان، دو ساختمان نظامی، چهار گزینه جدید برای ارتقای یگان‌ها و دو ناحیه منحصر بفرد جدید به بازی اضافه می شوند که هر کدام جوایز خاص و ارزشمندی را به همراه خواهند داشت.

محتویات جهانی جدید(عجایب جهان): هشت بنای تاریخی و هفت عجایب طبیعی به همراه چهار یگان جدید، دو گزینه ارتقا مربوط به شش ظلعی‌های بازی، دو ناحیه، چهارده ساختمان و منابع جدید به بازی اضافه می شوند.

مکانیزم‌های گیم پلی بهبود یافته: سیستم حکومت در بازی به لطف تغییراتی در این سیستم از جمله اضافه شدن سیاست‌های جدید بهبود یافته است.

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization 6 در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

 1. xbox onE گفت:

  واقعا بازی خوبیه دوستان حتما تهیه کنید این بازی رو سیستم قوی هم نمی خواد pc ذعالی من راحت این بازی رو باز می کنه

  4Thumb up 5Thumb down
 2. Blackwolf گفت:

  مطمعنید این اولین dlc ؟؟چون چند تا dlc داد ک کوروش اضافه کرد یا تمدن تایلند و اینا پس چی بود؟

  4Thumb up 0Thumb down
 3. 2K.Firaxis گفت:

  عالی شد، امیدوارم دومیش هم بیاد و بازی زودتر تکمیل بشه.
  ولی عجب مکانیک های خفنی معرفی کردن

  2Thumb up 0Thumb down
 4. […] بر گسترش بخش سیاست‌ها و سیستم‌های مربوط به حکومت ها، تمدن، یگان و ساختمان‌های مذهبی جدیدی را به بازی اضافه می کند. یکی از این تمدن‌هایی که به […]

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت