Cyberpunk 2077 وسایل نقلیه و ربات‌های بسیار پیچیده‌ای دارد

۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶

پس از مدت‌ها سکوت و اخبار نگران‌کننده در خصوص جدایی برخی از اعضای تیم ساخت Cyberpunk 2077، روند توسعه این بازی به خوبی پیش رفته و پس از طراحی سلاح‌ها و به اتمام رسیدن توسعه موتور بازی، اکنون سی‌دی پراجکت رد به دنبال استخدام طراحان برای طراحی وسایل نقلیه Cyberpunk 2077 می‌باشند.

به نظر می‌رسد که روند توسعه Cyberpunk 2077، عنوان جدید سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به خوبی پیش می‌رود و چند وقتی است که اخبار جدیدی از این بازی به گوش می‌رسند. سی‌دی پراجکت رد که چندی پیش در پی همکاری با طراحان برای طراحی سلاح‌های درون بازی بود، اکنون می‌خواهد به منظور طراحی وسایل نقلیه، مجددا افرادی را استخدام کند. آن‌ها در توییتشان اعلام کردند:

به عنوان طراح وسایل نقلیه شما وظیفه طراحی خودرو‌ها، هوا‌پیما‌ها، موتورسیکلت‌ها و ربات‌های و مکانیک‌های پیچیده‌ای را بر عهده دارید که در خیابان‌های تاریک نایت سیتی حضور دارند. باریتان جذاب است؟ هم‌اکنون درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

سی‌دی پراجکت رد همچنین اعلام کرده است که این طراحان باید توانایی‌های بالایی در ساخت طرح‌های بسیار پیچیده داشته باشند و داشتن دانش عمیق از مهندسی مکانیک و طراحی، از نیازمندی‌های استخدام در این پروژه می‌باشد.

با توجه به کار سی‌دی پراجکت رد بر روی The Witcher3، می‌توان انتظار داشت که آن‌ها جزئیات دقیقی را در طراحی وسایل نقلیه و رباط‌ها اعمال کنند. Cyberpunk 2077 در ماه می ۲۰۱۲ معرفی شد اما تاریخ دقیق عرضه آن هنوز مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید