گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اطلاعات و جزییات زیادی از عنوان Devil May Cry V منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

اطلاعات و جزییات زیادی از عنوان Devil May Cry V منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

هفته گذشته شایعات از این موضوع خبر داده بوده اند که شرکت کپکام با همکاری سونی عنوان Devil May Cry 5 را در نمایشگاه PSX 2017 معرفی خواهند کرد اما ظاهرا این موضوع به تعویق افتاده و اطلاعات و جزییات جدید از معرفی آن در نمایشگاه E3 2018 خبر می دهند. با ما همراه باشید.

بروز‌رسانی:

به تازگی انجمن ResetERA جزییات جدیدی را به اشتراک گذاشته است و از این موضوع خبر می دهد که عنوان Devil May Cry V با موتور آنریل انجین ۴(Unreal Engine 4) ساخته می شود و ابتدا به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده و مدتی بعد نیز در دسترس رایانه‌های شخصی خواهد بود و خیلی بعید است که این عنوان برای پلتفرم دیگری نیز عرضه شود. البته مشابه این موضوع را در ارتباط با عنوان Street Fighter V نیز شاهد بوده ایم. متاسفانه هیچ منبع رسمی هنوز این شایعات را تایید نکرده است و احتمالا با توجه به انتشار عنوان Devil May Cry V در سال ۲۰۱۹، در سال‌های پیش رو شایعات زیادی از این عنوان منتشر می شود. در هر صورت به محض دریافت اطلاعات بیشتر از این عنوان، جزییات جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اصل خبر:

در حالی که به نظر می رسید شرکت کپکام تمایلی به ساخت ادامه عنوان Devil May Cry ندارد هفته گذشته یکی از کاربران سایت رددیت از معرفی عنوان Devil May Cry 5 در نمایشگاه PSX 2017 خبر داد؛ خبری که بسیاری از طرفداران این عنوان را به وجد آورد. حال به تازگی مدیران انجمن ResetERA که ادعا می کنند اطلاعات بسیاری از Devil May Cry 5 داشته جزییات فراوانی از این عنوان را به اشتراک گذاشته اند. اطلاعات بسیار زیادی از تاریخ انتشار گرفته تا مکانیک‌های گیم پلی، تنظیمات، داستان و بسیاری دیگر منتشر شده و به نظر می رسد پلتفرم مقصد این عنوان نیز کنسول پلی استیشن ۴ باشد.

نام نسخه جدید Devil May Cry V بوده و معرفی این عنوان در PSX 2017 را به طور کلی فراموش کنید، عنوان Devil May Cry V رسما در نمایشگاه E3 2018 رونمایی می شود.

تاریخ انتشار و تولید

 • عنوان Devil May Cry V برای انتشار در سال مالی ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است یعنی احتمالا در فاصله زمانی آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ شاهد انتشار این عنوان خواهیم بود. البته سازندگان ابتدا تصمیم داشته اند آن را در نوامبر ۲۰۱۸ منتشر کنند اما به دلایلی انتشار آن ار تا اوایل سال ۲۰۱۹ به تعویق انداخته اند.
 • ابتدا قرار بود Devil May Cry V در نمایشگاه PSX 2017 رسما معرفی و رونمایی شود. زیرا به دلیل همکاری سونی و کپکام این عنوان مطمئنا در یکی از کنفرانس های سونی معرفی می شود و از این روی بسیاری از کاربران گمان می کردند که این اتفاق در PSX 2017 انجام می گیرد اما شرکت سونی به دلیل انتقاداتی که نسبت به نمایش این شرکت در E3 وارد شده بود، تصمیم گرفت تا معرفی آن را به E3 2018 موکول کند.
 • قبل از انتشار Devil May Cry V نسخه ازمایشی آن نیز منتشر خواهد شد
 • کار ساخت بازی به مدت ۲ سال است که آغاز شده و در مجموع تا انتشار آن در سال ۲۰۱۹ مدت زمان توسعه این عنوان به سومین سال خود می رسد. البته مراحل پیش تولید Devil May Cry V از سال ۲۰۱۵ و پس از انتشار Devil May Cry 4: Special Edition آغاز شده و به گفته سازندگان، هیچ وقفه ای در ساخت بازی به وجود نیامده و مراحل آن به خوبی پیش می رود.
 • احتمالا Devil May Cry V دارای ویژگی های انحصاری خاصی در ارتباط با کنسول پلی استیشن ۴ خواهد بود. سونی بخشی از هزینه های مربوط به ساخت این عنوان را به عهده گرفته ولی هنوز میزان و مبلغ آن مشخص نیست ولی ممکن است Devil May Cry V به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شود، فقط برای کنسول ها عرضه شده و یا این که اصلا در انحصار زمانی کنسول پلی استیشن ۴ باشد.
 • تریلر معرفی Devil May Cry V خیلی وقت است که آماده شده و تریلر ابتدایی یک دقیقه و پنجاه ثانیه خواهد بود. از آن جایی که از آماده شدن این تریلر مدت زمانی زیادی می گذرد، ممکن است آن ‌ها قسمت‌های خاصی را به این تریلر اضافه کرده و نسخه توسعه یافته آن را منتشر کنند. تریلر مورد نظر بیشتر بر روی داستان شخصیت‌ها و میان پرده‌های بازی تمرکز دارد و شهری که در تریلر مشاهده کرده ایم بسیار مشابه شهر Fortuna city در عنوان Devil May Cry 4 بود.
 • بازی Devil May Cry V به طور کلی برای یک عنوان DMC بسیار جاه طلبانه است؛ موشوعی که بسیار از طرفدران این عنوان انتظار آن را داشته اند. همچنین نسخه پنجم طولانی ترین میان پرده‌ها را میان عناوین DMC خواهد داشت.

تیم سازنده:

 • هیدئاکی ایتسونو و تیم وی که بر روی DMC و Dragon’s Dogma کار کرده اند، ساخت عنوان Devil May Cry V را به عهده خواهند داشت.
 • آقای یوجی شیمومورا(Yuji Shimomura) به عنوان کارگردان میان پرده‌های بازی‌ فعالیت خواهد کرد. وی کارگردانی میان پرده های عناوین DMC4 ،DMC3 و Bayonetta را در کارنامه خود دارد.
 • آقای روبن لنگدان صداپیشگی شخصیت Dante، جانی یانگ صداپیشگی شخصیت Nero و آقای دن ساوتورثت صداپیشگی شخصیت Vergil را به عهده خواهند داشت.
 • هنوز مشخص نیست در صورت حضور شخصیت های Trish و Lady در نسخه پنجم صداپیشگان آن ها چه افرادی خواهند بود.
 • کار  ساخت موسیقی متن عنوان Devil May Cry V نیز به عهده  Onyay Pheori است( ایشان موسیقی متن تریلر هنگام انتشار DMC4 را به عهده داشته اند).

داستان و شخصیت های بازی:

 • داستان بازی بعد از اتفاقات بازی Devil May Cry 4 خواهد بود
 • بیشتر از یک شخصیت قابل بازی در Devil May Cry V حضور خواهند داشت. شخصیت Dante که به طور حتم قابل بازی است، ممکن است vergil و Nero نیز قابل بازی باشند. در هر صورت تا به حال سه شخصیت قابل بازی پیشنهاد شده است. سومین شخصیت قابل بازی نیز بسیار قدرتمند بوده و ممکن است که شخصیت نام آشنایی باشد و یا بالعکس.
 • در نسخه جدید شاهد جدی ترین شخصیت دانته خواهیم بود( یک شخصیت متفاوت جدید از دانته) البته اگر نسخه دوم را در نظر نگیریم. دانته همچنان حس شوخ طبعی خود را دارد ولی این بازی برای وی بسیار شخصی تر است.
 • هنوز مشخص نیست که ورجیل نیز قابل بازی خواهد بود یا نه اما او قطعا در نسخه پنجم حضور داشته و مشخص نیست که وی چگونه از مرگ(نسخه اول) باز خواهد گشت.
 • شخصیت Trish نیز نقش برجسته ای در نسخه پنجم دارد اما مشخص نیست که این شخصیت نیز قابل بازی خواهد بود یا خیر.
 • در سکانسی دو شخصیت  Nero و Vergil بای یکدیگر روبرو خواهند شد که شاید رابطه میان آن‌ها را تایید می کند( Nero در حقیقت پسر ورجیل می باشد که در کتاب مصور DMC3142 نیز به آن اشاره شده است).
 • قابلیت سوییچ و جابجا شدن میان شخصیت‌های بازی در Devil May Cry V امکان پذیر است.
 • شخصیت منفی داستان بازی نیز Prince of Darkness( شاهزاده تاریکی) نام داشته که احتمالا این نام به Mundus  اشاره دارد و شاید شاهد بازگشت وی در نسخه پنجم باشیم. اگرچه ممکن است عنوان Prince of Darkness در ارتباط با شخصیت دیگری باشد.
 • نسخه پنجم ممکن است پایانی بر داستان sons of Sparda باشد.

گیم پلی و مکانیزم‌های آن

 • هدف بازی این است که بر روی کنسول‌ها به مانند نسخه‌های قبلی با نرخ فریم ۶۰ اجرا شود.
 • طراحی مراحل بازی گسترده تر از نسخه‌های قبلی بوده اما نه به مانند بازی های جهان بازی چون Dark Souls. حرکت شخصیت های بازی در خارج از مبارزات کمی ساده تر شده به طوری که با محیط باز وگسترده بازی هم خوانی و سازگاری بیشتری داشته باشد. ساختار مراحل بازی کمی گسترده تر بوده تا تجربه بهتر و روان تری را ارائه دهد.
 • طراحی مراحل بازی و گشت و گذار در آن تقریبا مشابه Bayonetta است منتها با سکانس‌های اکشن در میان پرده‌ها ولی بدون رویداد‌های فوری. به طور کلی رویداد‌های فوری در سری بازی‌های DMC وجود نداشته اند.
 • هیچ نوار استقامتی در بازی وجود ندارد.
 • Devil May Cry V به سبک بازی‌های Musou( مبارزات یک به هزار) نخواهد بود ولی در طول بازی مراحلی وجود دارند که شما نسبت به گیم پلی نسخه‌های قبلی با تعداد بیشتری از دشمنان باید مبارزه کنید.
 • بازی دارای ویژگی‌های آنلاین نیز می باشد اما قطعا بخش چند نفره ای و مبارزات PvP در کار نخواهد بود.
 • سیستم مبارزات و به خصوص جاخالی دادن در بازی دوباره باز سازی شده و به نظر می رسد جاخالی دادن در بازی راحت تر و روان تر خواهد بود
 • دوربین بازی هنگام مبارزات کمی دورتر می شود به طور کلی سازندگان تغییرات پویا و جدیدی را در سیستم دوربین بازی طراحی کرده اند که بسیار به آن افتخار می کنند.
 • قابلیت انتخاب مراحل بازی به مانند نسخه‌های قبلی امکان پذیر است.
 • انیمیشن‌های بازی به گونه ای طراحی شده اند که دیگر کمتر شاهد انیمشین‌های زمخت بوده و تمرکز بیشتر بر روی فیزیک لباس‌ها است به گونه ای که دیگر شاید شمشیر دانته به خصوص در هنگام راه رفتن در لباس او فرو نمی رود. سیستم مبارزات و انیمیشن بازی در هنگام مبارزه بسیار زیبا و روان خواهند بود.
 • سازندگان بر روی باس‌های بازی کار کرده و بسیاری از آن‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی داشته اند. به طور مثال یکی از باس‌ها قادر است در هنگام مبارزه در قسمت های مختلفی از محیط بازی جابجا شود
 • سیستم شیوه مبارزات و رتبه‌های مختلفی که بازیکن بر اساس شیوه مبارزات خود به دست می آورد نیز در Devil May Cry V حضور داشته و به مانند نسخه‌های قبلی خواهند بود اما با کمی تغییرات جزیی. با توجه به رنک و شیوه مبارزه شما در باز دشمنان نیز واکنش‌های متفاوتی خواهند داشت. البته سازندگان این سیستم را بازسازی و به گونه ای آن را طراحی کرده اند که بازیکنان نسبت به عنوان DMC4 تجربه آسان تری داشته باشند.
 • می توانید یک شیوه مبارزه را یاد گرفته و بر روی همه دشمنان آن را اجرا کنید؛ هیچ مشکلی وجود ندارد ولی شیوه‌های مبارزه مختلف می تواند در مقابله با دشمنان گوناگون از جمله باس‌ها مزیت‌های متفاوتی را به همراه داشته و عبارت دیگر بیشتر به دردتان می خورد.
 • بر خلاف گذشته محیط بازی و سیستم مبارزات آن بیشتر به هم پیوسته خواهند بود. به بیان ساده تر محیط بازی در روند مبارزات ممکن است تاثیر گذار بوده و در تعامل با آن باشد نه این که به آن آسیب بزند.
 • سیستم تخریب و یا دگرگونی محیط بازی به طور پویا تری طراحی شده اما تا به حال آن چه که مشاهده می شود، در مقیاس و حد و اندازه عنوان DmC نیست.
 • اگرچه عنوان Devil May Cry V یک بازی جهان باز نیست اما در ساخت آن از عنوان Dragon’s Dogma نیز الهامات بسیاری گرفته شده است.
12345678910(17 رای, میانگین آرا 9٫24 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. keyn گفت:

  ماشاالله خود بازی منتشر میشد اینقدر اطلاعات نمیومد که الان لو رفته

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 138Thumb up 2Thumb down
 2. MC625 گفت:

  لعنتی اگه انحصاری ps4 باشه که نمیتونم بازیش کنم که خیلی بده اما بر اساس اطلاعات بهبود های خیلی زیادی تو بازی انجام دادن dmc 4 خیلی خوب بود ۵ از اون هم بهتر باشه عالی میشه

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 46Thumb up 2Thumb down
  • hosseingamer@irib.tv3.ir گفت:

   فکر نمیکنم انحصاری کامل باشه و سازنده ها از فروش روی سوییچ و وان صرف نظر کنن.احتمالا انحصاری زمانیه Wink

   19Thumb up 18Thumb down
   • death sentence گفت:

    واسه pc نیاد میرم با نهنگ آبی خود کشی میکنم Neutral

    نظر محبوب به انتخاب کاربران 69Thumb up 0Thumb down
    • ghost.007 گفت:

     داداش واستا باهم بریم Grin
     انصافا از زمانی که devil ۴ رو تموم کرده بودم فقط منتظر ۵ش بودم حتی با معرفی dmc ناامید شده بودم ولی باز هم منتظر ۵ بودم حالا هم بعد این همه انتظار میگن شاید واسه pc نیاد Cry Cry Cry اخه چرا؟ ولی فرض کن انحصاری سونی باشه دیگه تمومه کلا ایکس باکس و پی سی رو تو زمینه هک اند اسلش باید بذاریم کنار Neutral Neutral یکی از بهترینایه این سبک یعنی گاد که انحصاری سونی هست بعد فرض کن تنها رقیب گاد که میشه گفت جزو بازیایه هم ترازش حساب کرد یعنی همین دویل هم بیاد انحصاری بشه دیگه غوغاست بهترین بازیایه سبک هک اند اسلش اونم فقط رو ps دیگه عملا pc و xbox تو این زمینه چیزی ندارن دیگه رو کنن Neutral Neutral Neutral
     ولی اگه واسه pc میاد خداکنه کانفیگ دکمه هاش درست باشه devil ۴ رو که کپکام دهن ما pc بازا رو سرویس کرد با اون کانفیگ دکمه هاش خدا کنه تو ۵ش همچین کاری نکنه

     13Thumb up 0Thumb down
 3. TERIXA گفت:

  خدا رو شکل که بازم ژاپنیا میسازنش و مثل شماره قبل دست انگلیسیها نمیدنش خلاقیتی که ژاپنیا دارن بقیه ندارن.

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 74Thumb up 9Thumb down
 4. arsalaan گفت:

  کم مونده بود دیگه آخر متن لینک بازیم بزاره به همراه راهنمای قدم به قدم Laugh من جای تیم سازنده بودم بقیه بازیو میسپردم به این بنده خدا Grin

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 109Thumb up 2Thumb down
 5. Pourya gamer گفت:

  مهم این که ساخت و توسعه ی بازی تایید بشه، حالا زیاد مهم نیست کی تریلرشو معرفی کنن، یعنی میشه یه بار دیگه شخصیت دانته ی مو سفید رو در کنترل داشته باشیم و به یاد قدیما به سلاخی دشمنان بپردازیم، اما اینکه نرو پسر ورجیل باشه خیلی جالب میشه به شرطی که خود ورجیل هم تو بازی باشه.

  13Thumb up 1Thumb down
 6. Y PS گفت:

  فوق العادست In Love
  امیدوارم یه بازی عالی از آب دربیاد…بخصوص برای تشنگان سبک H&S فقط حیف که انتشار بازی تاخیر خورده!
  بازهم از سونی بابت حمایت مالی از این IP شاهکار ممنونیم Yes

  26Thumb up 5Thumb down
 7. shadowwarior گفت:

  اینم انحصاری ps4 شد Cry weep weep

  35Thumb up 6Thumb down
 8. wwwow گفت:

  سونی دیگه از این بازی بکش بیرون!
  بازی که نسخه های قبلیش رو پلتفرمای دیگه اومده و کلی باهاش خاطره داریم گند نزنید بهش.
  پ.ن: بعد از کلی انتظار ای خبر اومده که احتمال داره انحصاری باشه. دیگه یه لحظه عصبانی شدم دوستان دیگه درک کنن. Wink

  31Thumb up 15Thumb down
 9. TheScarface گفت:

  این چه منبعیه که چنین جزییاتی رو میدونه ؟ اصلا حس خوبی نسبت به این شایعه ندارم .

  2Thumb up 14Thumb down
 10. cv گفت:

  این هم نتیجه بمباران تبلیغاتی مایکروسافت
  احتمالا bully 2 هم انحصاری زمانی ps4 خواهد بود

  32Thumb up 4Thumb down
 11. milad.sony.ps4 گفت:

  امید بر اینکه واسه سایر پلتفرم ها هم بیاد تا اونا هم لذت ببرن
  اما اگه انحصاری هم سد هیچی از ارزش هاتون کم نمیشه
  بلاخر همیشه سونی پشت شرکت های بازی سازی بود

  15Thumb up 11Thumb down
 12. AMIR73.PC گفت:

  اگه سونی بخشی از هزینه ها رو به عهده گرفته پس احتمالا xbox کلا از پلتفرمهای مقصد خارج میشه. احتمالا مثل استریت فایتر بازی برای ps4 و pc عرضه میشه

  26Thumb up 2Thumb down
 13. MehrdadPS4 گفت:

  خدایش کم مونده Walkthrough بازیم بزارن ROTFL ROTFL

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 35Thumb up 1Thumb down
 14. PlayStation Exclusives گفت:

  Only On PlayStation In Love

  42Thumb up 15Thumb down
 15. Mr.Harper گفت:

  امیدوارم این دیگه انحصاری نشه که اصلا درست نیست. کلی خاطره خوب داریم با نسخه های گذشته البته به استثنای نسخه DMC که اصلا جالب نبود.اگه سونی انحصاریش کنه دیگه اوج نامردیه
  از وقتی هم که ۴ رو تموم کردم منتظر این نسخم. اطلاعاتش که خیلی جالبه تا ببینیم بعد چی میشه

  13Thumb up 18Thumb down
 16. DanteClassic گفت:

  اول بگم که خیلی خوشم اومد که بلاخره تایید شد نسخه پنجم درکار هست و میتونیم یک بازی جدید از سری بازی ها Devil May Cry ببینیم،از طرفی هم خوشم اومد که کپکام تقریبا بعد از ساخت عنوان Devil May Cry 4 Special Edition روی ساخت عنوان جدید Devil May Cry کار کرده،و تصمیم هم داره با حوصله و زمان بازی بسازه تاجایی که تا سال ۲۰۱۹ برای انتشار بازی زمان گذاشتن،و خب اینم نکته جالبی که از لحاظ داستانی تقریبا خیلی از باحال ترین شخصیت ها داستان مثل دانته و ورجیل و نرو حضور دارند و شاید حتی یکی از شرورترین شخصیت ها داستان یعنی موندوس نیز حضور خواهد داشت(البته بماند این همه اطلاعات لو رفته جای تعجب داره Question Question Question )ولی شاید بخشی که تاحدودی به پی سی گیمرهایی مثل خودم،باعث ناراحتی بشه اینکه شاید این عنوان درانحصار سونی باشه،چون واقعا حیفه این نسخه از سری بازی ها Devil May Cry که بعد از شاید این همه زمان قراره منتشر بشه،نشه تجربه کرد

  11Thumb up 5Thumb down
 17. Dremora گفت:

  ااااه…..ازینکه بازی چند تا کاراکتر قابل بازی داره حالم گرفته شد….تمرکزشون باید رو دانته و مهارتهای خودش میشد نه چند تا شخصیت با سیستم مهارت سطحی تر….(اینم که گفتن شاید قسمت پنجم پایانی برای داستان اسپارتا باشه بازار گرمیه باور نکنین…..عمرا شهامت اینو ندارن یه فرنچایزو حماسی تموم کنن حتی داستان یک شخصیتو…به سود فروشش نمیارزه) با همه اینا خیلی این بازی رو دوست دارم و منتظرم.

  10Thumb up 5Thumb down
 18. s3me گفت:

  اه لامصبا همین امشب منتشرش کنید کو تا ۲۰۱۹

  14Thumb up 0Thumb down
 19. Oracle گفت:

  مو به تنم سیخ شده بالاخره انتظارم به پایان رسید

  10Thumb up 0Thumb down
 20. Oracle گفت:

  موسیقی بازی ازون موقه که یادمه از توی سه و چهار tetsuya shibata بود حالا شاید آهنگساز اصلی ایشون باشن.
  “شخصیت Trish نیز نقش برجسته ای در نسخه پنجم دارد”من خودم به شخصه توی women های بازی بیشتر باLady حال میکردم تا تریش و بقیه.

  2Thumb up 0Thumb down
 21. EDNER گفت:

  یکی از خبرایی که بینهایت منتظرش بودم.فقط باید منتظر E3 باشیم.یهو میبینین یوبی هم یه پرنس جدید معرفی میکنه دلمون شاد میشه Grin هرچند امیدی بهش ندارم
  سال ۲۰۱۸ سال پر باریه واسه همه گیمرا
  از الان بریم دنبال مشتری بگردیم واسه کلیه Grin

  13Thumb up 0Thumb down
 22. Mr.J گفت:

  من خودم عاشق انحصاری های پلی استیشنم ولی اصلا دوس ندارم این انحصاریه پلی استیشن بشه چون به نظرم بی انصافیه .
  از طرفی هم دوس ندارم سونی مثل مایکروسافت سیاست کثیف انحصاری زمانی پیاده کنه

  5Thumb up 4Thumb down
 23. TLOU گفت:

  خوبه که انحصاریه و این بعضی پیسی مثلا گیمرا حیفه بازیه خوب بازی کنن، بازی های مفتی در حد کوفتی زیاده برای کیس ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلاریشون
  والا
  عشق است پلی استیشن

  16Thumb up 50Thumb down
  • Mr.Harper گفت:

   شما ادب رو رعایت کنین و نظرتون رو برای خودتون نگه دارین چون اینطوری محترم تره و کسی هم نمیگه نمیتونین حرف بزنین Smile

   15Thumb up 11Thumb down
  • Hossein E 47 گفت:

   چرا بعضی ها فکر میکنن شاخ بودن و هاردکور گیمری در این موارده؟
   عکس تلو بزارن پروفایل(ارزش بازیرو نیارین پایین)
   به پیسی و پیسی گیمر گیر بدن و دربرابرشون شاخ بازی کنن
   ساز مخالف بزنن

   8Thumb up 6Thumb down
  • girl gamer گفت:

   تو ذاتت همینو نشون میده ذاته پلیدت خسیس نسبت به اطرافیانت کلن شروری که اینو میگی

   7Thumb up 2Thumb down
  • ArmaaeeL گفت:

   شما یادت نمیاد یه زمانی واسه بازی کردن میرفتیم کلوپ خدا لعنت کنه اونیکه باعث شد کنسول فراوون شه و هر بچه ای گیمر .
   پسر گلم فقط کارت گرافیک رو سیستمم اندازه ۲تا کنسولته هنوز نمیدونی دوتا و وارکرفت و کانتر چیه که فک میکنی بازیاش کوفتین.تو با قوطی ۳۰ فریمت حال کن(هرچند بعید میدونم بفهمی فریم،تکسچر،فیلتر،انتی السینگ چیه).

   14Thumb up 8Thumb down
 24. Dante Son Of Angel گفت:

  من دانته‌ی ریبوت رو میخوام Frown

  1Thumb up 34Thumb down
 25. ragnaros گفت:

  انحصاری Ps4 و PC ؟!!
  رگبار بازیهای انحصاریکه تو صورت مایکروسافت میاد ROTFL
  فیل اسپنسر فردا میاد تبریک میگه

  15Thumb up 4Thumb down
 26. vitto corleone گفت:

  خدا نکنه اگه انحصاری سونی باشه که اکس باکس دارا به خاطر تجربه نکردن دو هک اند اسلش فوق العاده مثل گاد کبیر و دویل می کری ضربه سختی میخورن هنوز در عجبم مایکرو چرا بازی کامیا و اسکیل بوند که توانایی رقابت با دویل می کری و حتی بهتر بودن از اون رو داشت کنسل کرد

  2Thumb up 10Thumb down
 27. Parsa-2₭ گفت:

  اخرش که واسه xbox و pc میاد
  Dont panic

  2Thumb up 9Thumb down
 28. Milad GH گفت:

  سعید جان دنیایی منون بهترین نقد بازی عمرم و خوندم ” ولی بعید میدونم دویل فقط انحصاری پی اس باشه بدون شک واسه پی سی هم باید بیاد ” ولی خیلی دوره ” ۲۰۱۹؟؟؟ از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۹ صبر خیلی سخته “…. ولی بمب بزرگیه برای من ” روانیه دانته و دویل می کرای هستم “

  16Thumb up 2Thumb down
 29. DanteClassic گفت:

  کلا اگر خیال پی سی گیمر ها رو راحت بکنن،همین کافیه،حالا اگر میخواد اول برای PS4 بیاد،بعد برای PC

  5Thumb up 5Thumb down
 30. girl gamer گفت:

  فکر نکنم انحصاری باشه خدا نکنه باشه Cry Cry Cry Cry Cry

  7Thumb up 3Thumb down
 31. girl gamer گفت:

  ولی گفته بعدن میاد برا pc Wink

  6Thumb up 3Thumb down
 32. girl gamer گفت:

  بچه ها هیدئاکی ایتسونو کارگردانه نسخه ی ۴ هم بوده اره یا نه

  5Thumb up 2Thumb down
 33. girl gamer گفت:

  به نظرم برا ps4 وpc میاد ولی برا دارندگان ایکس هم بیاد تا این شاهکارو همه تجربه کنند خوشحالم ایتسونو کارگردانیش میکنه و اهنگسازانش همونا هستند

  4Thumb up 1Thumb down
 34. girl gamer گفت:

  راستی خوندم که هنوز معلوم نیست منظور از انحصاری چیه شاید منظورشون همون محتویات انحصاری هست همون که تو بازی رزیدنت اویل ۷ بود پس معلوم نیست

  3Thumb up 1Thumb down
 35. elias assassin گفت:

  نسخه پنج ممکن است نخسه پایانی sons of spares باشد
  ننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه

  2Thumb up 10Thumb down
 36. Oracle گفت:

  تا همین چند روز پیش نزدیک به دوسال گیمرا نمیدونستن سرانجام پروژه سری ایتسونو چیه،خبری ازین بازی نیومد و نیومد و نیومد،وقتی هم ادمد چه خبرایی هم اومد اینهمه چیز یه جا لیک شد.
  موتورشم که آنریل شد حالا باید ببینیم کپ کام چطور بالاخره تصمیم گرفت اینهمه مدت بازی رو با MTframework خودش بسازه یهو رفت سراغ آنریل البته نسخه ریبوتم آنریل بود.
  با توجه به اینکه به tga هم نزدیک میشیم احتمالا پروژه بعدی راک استدی هم معرفی بشه و سال ۲۰۱۹ هم عرضه بشه،خب حداقل اینکه دو تا بازی مشتی سال ۲۰۱۹ با هم منتشر میشه.

  3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت