سونی: ما همیشه از IPها و ژانرهای جدید حمایت می‌کنیم

۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵

صحبت‌های آقای مایکل دنی در مورد حمایت استودیوهای جهانی سونی از IPهای جدید. “کار کردن برروی عناوین تازه و ساخت ژانرهایی جدید، چیزی است که ما همواره از آن‌ها حمایت می‌کنیم.”

وب‌سایت VG247 اخیرا مصاحبه‌ای را با آقای مایکل دنی (Michael Denny)، معاون ارشد استودیوهای جهانی بخش سرگرمی‌های شرکت سونی و همچنین مدیرعامل شعبه اروپا، ترتیب داده است. در میان موضوعات مختلفی که در این گفتگو به آن‌ها پرداخته شد، ایشان تائید کردند که استودیوهای جهانی سونی همیشه از IPهای جدید بمانند Horizon: Zero Dawn – ساخته استودیوی گوریلاگیمز – حمایت و پشتیبانی خواهد نمود. 

امتحان کردن چیزهای جدید همیشه چالش برانگیز است، اما من فکر می‌کنم استودیوهای جهانی دائما به‌دنبال پذیرفتن چنین ریسک‌هایی باشد. طرفداران نیز همواره به‌دنبال تجربه عناوین تازه هستند. جالب است که ما در حال حاضر IPهای جدید بزرگ، عناوین AAAای بمانند Ghost of Tsushima و Days Gone که قرار است در آینده عرضه شوند را در برنامه‌های خود داریم. اما همیشه این را با خود تکرار می‌کنیم که: قرار است در مورد چگونگی ساخت و توسعه این بازی‌ها هوشمندانه عمل کنیم، و اطمینان حاصل نمائیم که فاز پیش‌تولید بخوبی و با قدرت انجام شده و طی این مراحل عناصر کلیدی عناوین در دست ساخت را محک بزنیم. اما کار کردن برروی IPهای تازه و ساخت ژانرهایی جدید، چیزی است که ما همواره از آن‌ها حمایت می‌کنیم. 

احتمالا استودیوهای جهانی بزرگ‌ترین دارایی سونی در نبرد کنسول‌ها علیه مایکروسافت باشد. استودیوهای جهانی سابقه درخشانی در زمینه انجام پروژه‌های تجربی دارند. بعنوان نمونه: عنوان Dreams ساخته مدیا مولکول، که احتمالا در جریان رویداد PSX 2017 اطلاعات بیشتری از آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

لازم بذکر است استراتژی‌های آن‌ها هم برای خود و هم برای بازیکنان کنسول پلی‌استیشن ۴ مناسب و برابر می‌باشد. یکی از آخرین موفقیت‌های استودیوهای جهانی عنوان Horizon: Zero Dawn ساخته استودیوی گوریلاگیمز بود. اخیرا بسته‌الحاقی The Frozen Wilds برای این عنوان اکشن-نقش آفرینی منتشر شده، که منطقه‌ای کاملا جدید را بهمراه حدودا ۱۵ ساعت گیم‌پلی پیش‌کش طرفداران می‌کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم موافق حمایت از عناوین جدید هستید، یا اینکه آن‌ها را ریسکی بزرگ تلقی می‌کنید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید