کمپین کیک‌استارتر بازی Super Mighty Power Man به کار خود پایان داد

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵

اوایل این ماه، توسعه‌دهنده مستقل فرانسوی بازی‌های ویدئویی Box hedge Games، کمپینی در سرویس کیک‌استارتر (KickStrater) جهت تامین بودجه مورد نیاز جهت ساخت بازی ۸ بیتی و سکوبازی Super Mighty Power Man راه‌اندازی کرد. ۹ روز پس از این اتفاق، توسعه‌دهنده نامبرده تصمیم گرفت تا این کمپین را بنا بر دلایلی متعدد لغو کند.

با توجه به به‌روزرسانی جدید صفحه کمپین بازی Super Mighty Power Man در سرویس کیک‌استارتر، یکی از دلایل لغو این کمپین عدم همخوانی آن با اهداف تیم توسعه این بازی عنوان شده است. گفته می‌شود که این بازی نتوانسته علاقه تعدادی کافی از کاربران این سرویس را به خود جلب کند. همچنین از آنجایی که تاریخ انتشار این بازی نامشخص بوده، استودیوی Box Hedge Games اظهار داشته که آن‌ها اصلاً تمایلی ندارند تا در همان مسیری گام بردارند که پیش از این افراد دیگری به آن وارد شده‌اند و پس از کسب بودجه مورد نیاز برای ساخت بازی خود، با عدم تعهد به وعده خود، اعتماد حمایت‌کنندگان را از دست داده‌اند.

علاوه بر این، استودیوی مورد بحث دلیل دیگر لغو کمپین این بازی را ابراز علاقه شرکت‌های ناشر بسیاری جهت بدست آوردن حقوق این عنوان دانسته‌اند. گرچه هیچ اشاره‌ای به نام شرکت‌های علاقه‌مند به این بازی نشده، اما استودیوی Box Hedge Games اظهار داشته است که آن‌ها در حال بحث در مورد راه‌های بدست آوردن بودجه مورد نیاز برای ساخت این بازی هستند. با وجود اینکه هنوز مشخص نیست بازی Super Mighty Power Man در چه زمانی و توسط چه شرکتی منتشر خواهد شد، اما توسعه‌دهنده آن اطمینان خاطر داده که این بازی پس از تامین بودجه ساخت خود، قطعاً عرضه خواهد شد.

بازی Super Mighty Power Man عنوانی دو بعدی در سبک اکشن و سکوبازی است که الهامات بسیاری از سری بازی‌های Mega Man و همچنین دیگر بازی‌های معروف نسل سوم بازی‌های ویدئویی نظیر Super Mario Bros و Contra گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید