اسکوئر انیکس به مناسبت سالگرد عرضه بازی Final Fantasy 15، یک برنامه زنده برگزار خواهد کرد

حدود یک سال از عرضه بازی موفق Final Fantasy XV گذشته است. به همین مناسبت، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) خبر از برگزاری یک برنامه زنده (استریم) تحت عنوان Active Time Report در تاریخ چهارشنبه ۸ آذر ماه (۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی) در ساعت ۲۲:۰۰ به وقت محلی داده است. در جریان این رویداد، علاوه بر ارائه گزارش‌های یک سال گذشته، شاهد اعلام برنامه‌های شرکت اسکوئر انیکس در رابطه با آینده این بازی نیز خواهیم بود.

این برنامه زنده از طریق سرویس یوتیوب (YouTube) قابل مشاهده خواهد بود. گفته می‌شود که افراد زیادی از تیم توسعه این بازی نظیر هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata)، کارگردان Final Fantasy XV حضور خواهند یافت و به صحبت درباره روند ساخت و توسعه این بازی و همچنین بررسی یک سال گذشته خواهند پرداخت.

همچنین انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری در رابطه با بسته الحاقی در دست انتشار این بازی که با عنوان Episode Ignis شناخته می‌شود نیز منتشر گردد. توسعه‌دهندگان بازی Final Fantasy XV در نظر دارند تا جزئیات بیشتری از بسته گسترش‌دهنده بخش چند نفره این بازی تحت عنوان Comrades را با علاقه‌مندان به اشتراک بگذارند و در خصوص به‌روزرسانی «شگفت‌انگیز» ماه دسامبر این بازی نیز صحبت کنند.

قطعاً مطلع شدن از برنامه‌های آینده شرکت اسکوئر انیکس در رابطه با این بازی برای طرفداران جالب توجه خواهد بود چراکه قرار است محتوای بسیاری برای این بازی در دسترس قرار بگیرد. بازی Final Fantasy XV در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار بگیرد. همچنین مقرر است که در اوایل سال آینده میلادی شاهد انتشار نسخه رایانه‌های شخصی این بازی نیز باشیم. این بازی پس از عرضه، تحسین منتقدان را در پی داشت و با واکنش مثبت بازیکنان روبرو شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید