انتشار بخش تک‌نفره‌ی Gwent: The Witcher Card Game به ۲۰۱۸ موکول شد

۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳

اگر مشتاق بازگشت به دنیای زیبای The Witcher با بخش داستانی و تک‌نفره‌ی Gwent: The Witcher Card Game هستید، همچنان باید صبر کنید زیرا انتشار و ارائه‌ی این بخش تا سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است.

به‌تازگی، سی‌دی پراجکت رد طی پستی در سایت Gwent اعلام نموده که عرضه‌ی اولین بخش تک‌نفره و داستانی Gwent: The Witcher Card Game یعنی Thronebreaker تا سال ۲۰۱۸ به تعویق افتاده است زیرا تیم سازنده قصد گسترش وسعت آن را دارد:

انتشار Thronebreaker، بخش تک‌نفره‌ی داستان-محور Gwent، به ۲۰۱۸ موکول شده است. ما تصمیم گرفتیم که وسعت این بخش را گسترش بدهیم و زمان بیشتری برای کار بررویش نیاز داریم. همیشه به‌طور جدی با تغییر زمان انتشار بازی‌ها درگیر هستیم. با این حال، اگر بدانیم که در نتیجه باعث بهتر شدن بازی می‌شود، در انجام این کار تردید نمی‌کنیم. من می‌خواهم از تمامی کسانی که قصد تجربه‌ی Thronebreaker طی تعطیلات را داشتند، عذرخواهی کنم و اطمینان می‌دهم که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بازی نهایی، ارزش این انتظار اضافی را داشته باشد.

علاوه بر این، Marcin Iwinski که یکی از موسسان سی‌دی پراجکت رد به حساب می‌آید، قول داده است که به‌روزرسان‌های بیشتری را برای بخش چندنفره‌ی Gwent منتشر کنند:

ثانیاً از آنجایی که برنامه داریم در سال ۲۰۱۸ بازی Gwent را از فاز بتا خارج کنیم، سرعت انتشار به‌روزرسان‌های بخش چندنفره را نیز افزایش خواهیم داد. ما خواستار سرگرمی بیشتر شما هستیم ولی همچنین می‌خواهیم که بازی‌بازان جدید را به این اکوسیستم درجریان چندنفره دعوت کنیم و از آن‌ها استقبال کنیم. انتظار ارائه‌ی مداوم محتویات بیشتر نظیر کارت‌‌ها و چالش‌ها و همچنین بهینه‌سازها و تعدیل‌ها را داشته باشید.

بتای Gwent: The Witcher Card Game هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید