گیفت کارت
گیفت کارت

می توانید مرحله اول بازی Wolfenstein II: The New Colossus را رایگان بازی کنید

۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

تعطیلات شکرگزاری در راه است و شرکت بتزدا به همین مناسبت پیشنهاد ویژه ای را به کاربران ارئه می دهد. این شرکت امروز نسخه آزمایشی رایگان عنوان Wolfenstein II: The New Colossus را منتشر کرده است که شما می توانید ابتدا مرحله اول این عنوان را تجربه کرده و سپس در صورت تمایل آن را خریداری کنید.

بازی Wolfenstein II: The New Colossus مدتی است که منتشر شده و اگر تا به حال هنوز این عنوان را تجربه نکرده اید و برای خرید آن مردد هستید اکنون بهترین فرصت است. شرکت بتزدا، ناشر عنوانWolfenstein II: The New Colossus، به تازگی نسخه آزمایشی این عنوان را در دسترس کاربران پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی قرار داده است. شما می توانید مرحله نخست این عنوان را به طور رایگان تجربه کرده و در صورتی که تمایل داشتید این عنوان را خریداری کرده و  ماجراهای BJ Blazkowicz را ادامه دهید. البته مطمئن باشید در صورت خرید این عنوان، بازی از همان جایی آغاز می شود که آن را رها کرده اید.

عنوان Wolfenstein II: The New Colossus در ماه اکتبر برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست نمرات خوبی را نیز از سوی منتقدین کسب کند. این عنوان و بسیاری دیگر از عناوین شرکت بتزدا به مانند Fallout 4 ،Skyrim Special Edition و  The Evil Within 2 بروز‌رسانی برای کنسول اکس باکس وان اکس دریافت کرده اند که پشتیبانی از این کنسول را به عناوین یاد شده اضافه کرده و به کاربران اجازه می دهد تا آن‌ها را با کیفیت ۴k تجربه کنند.

در تازه ترین خبرها در رابطه با عنوان Wolfenstein II: The New Colossus می توانید عناوین خبری تهیه‌کننده‌ی Wolfenstein II ایکس‌باکس وان ایکس را تحسین می‌کند، تاریخ عرضه سه قسمت بعدی سیزن پس Wolfenstein II: The New Colossus مشخص شد و جدیدترین بروزرسانی بازی Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد را در وب سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید