ملاقات سم لیک با شرکت ۵۰۵Games جهت نمایش پروژه P7 به آن‌ها

۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

ساخت و توسعه بازی P7 (اسم رمز این عنوان)، پروژه مرموز و جدید استودیوی بازی‌سازی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) که تحت هدایت سم لیک (Sam Lake) رهبری می‌شود، ادامه دارد و این بازی علاوه بر کنسول‌ ایکس‌باکس وان، برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ سونی نیز عرضه خواهد شد.

سم لیک با انتشار توییتی در حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که وی در میلان بوده و ملاقاتی با شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) به منظور نشان دادن پروژه P7 به آن‌ها داشته است. توییت لیک به شرح زیر است:

در میلان ایتالیا، دیداری با شرکت ۵۰۵ گیمز، ناشر فوق‌العاده بازی P7 داشتیم. آخرین جنونی که به آن رنگ واقعیت بخشیدیم را به آن‌ها نشان دادم.

بازی ویدئویی جدید استودیوی رمدی اینترتینمنت مدتی است که در دست ساخت و توسعه قرار دارد و متاسفانه هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. گرچه می‌دانیم که این بازی یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود و علاوه بر ایکس‌باکس وان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد. علاوه بر این، همانطور که پیشتر اشاره شد، اینبار انتشار بازی جدید این استودیو، بر عهده شرکت ۵۰۵ گیمز است و این استودیو دیگر با شرکت مایکروسافت همکاری ندارد.

اینطور که پیداست، باید تا مدتی دیگر شاهد رونمایی این بازی باشیم. انتظار می‌رود که پروژه P7 ضمن عرضه بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر گردد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید