گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: بازی World of Final Fantasy: Meli-Melo برای تلفن‌های همراه معرفی شد

تریلر
تماشا کنید: بازی World of Final Fantasy: Meli-Melo برای تلفن‌های همراه معرفی شد

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز از نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های World of Final Fantasy رونمایی کرد که برای تلفن‌های هوشمند در دست ساخت و توسعه قرار دارد. این بازی که با نام Meli-Melo شناخته می‌شود، بر روی موجوداتی تحت عنوان «Mirages» تمرکز دارد که در سال ۲۰۱۶ میلادی در بازی‌های Final Fantasy معرفی شده بودند و مناسب مخاطبین جوان این سری است. این بازی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت و از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای (microtransactions) نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد. بازی مورد بحث شامل بخش چند نفره نیز می‌شود که منجر به جذاب‌تر شدن جنگ‌های آن می‌گردد.

وقایع بازی World of Final Fantasy: Meli-Melo در جهانی خیالی با نام Valagallan جریان دارد که در آن، Mirages با مردمی که به Lilikins شهره هستند، همسو می‌شوند. داستان بازی وقایع پس از ناپدید شدن ناگهانی پادشاه سسیل (King Cecil) را روایت می‌کند که توسط نیروهای تاریکی گرفتار شده است. وظیفه بازیکن در بازی World of Final Fantasy: Meli-Melo این است که پادشاه سسیل را نجات داده و شهر Valagallan را از خطرات خود حفظ کند.

بازیکنان می‌توانند ضمن کاوش در محیط این بازی، به دوستی با Mirageها بپردازند و در قالب Garden User به آن‌ها چیزهای جدیدی یاد دهند. با استفاده از قابلیت Garden User، بازیکنان می‌توانند الماس‌های جادویی که با نام «Rise» شناخته می‌شوند را به Mirageها داده و توانایی آن‌ها را بهبود ببخشند. بازیکنان هرچه Mirageهایشان در جدول رتبه‌بندی مخصوص این بازی بالاتر از دیگران قرار داشته باشند، می‌توانند بیشتر از توانایی‌های ویژه آن‌ها بهره جویند. در بخش چند نفره، برج‌های Mriageها قوی‌تر از حالت تک نفره می‌شوند و بازیکنان باید جرکت‌های خاص آن را باز کرده (به اصطلاح Unlock کردن) تا سرنوشت مبارزه را به نفع خود تغییر دهند.

بازی World of Final Fantasy: Meli-Melo امسال در ژاپن منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با پیش‌ثبت‌نام در وب‌سایت مخصوص این بازی، از پاداش‌هایی جذاب برخوردار شوند. از زیر می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت