گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

فروش ۱٫۲ میلیون نسخه‌ای Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon در عرض سه روز

اخبار بازی ها
فروش ۱٫۲ میلیون نسخه‌ای Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon در عرض سه روز

Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon، نسخه‌های بهبود یافته‌ی Pokemon Sun/Moon، عملکرد بسیار خوبی در ژاپن داشته و موفق به فروش حدود ۱٫۲ میلیون نسخه شده‌اند.

طبق گزارش Famitsu، این عناوین انحصاری ۳DS از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ نوامبر (۲۶ تا ۲۸ آبان)، ۱٫۱۹۹٫۸۱۴ نسخه در ژاپن فروش داشته‌اند که این آمار برای تنها سه روز بسیار عالی است. با این حال، فروش eShop در این آمار لحاظ نشده و آمار اصلی بدون شک بیشتر خواهد بود.

Pokemon Sun/Moon که سال گذشته روانه‌ی بازار شدند، بیش از ۱٫۹ میلیون نسخه طی سه روز اول عرضه‌اش در ژاپن به فروش رسانده بودند و به نظر می‌رسد که Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon هم انتظارات را برآورده خواهد کرد.

در خصوص کنسول ۳DS، باید بگوییم که فروش آن از ۱۸٫۶۸۷ به ۴۰٫۵۸۲ واحد در هفته‌ی گذشته افزایش یافته که بیشتر به‌خاطر عرضه‌ی عناوین جدید Pokemon است. همچنین Game Freak در حال حاضر برروی یک نسخه‌ی جدید از Pokemon برای نینتندو سوئیچ کار می‌کند تا این سری را هرچه بیشتر روی این کنسول جدید گسترش بدهد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. mersad گفت:

    مردم برای پوکمون چه می کنند!
    حالا وقتی پوکمون آر پی جی برای سوییچ عرضه بشه فک کنم تلفات داشته باشیم!!!

    1Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت