گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

قیمت اشتراک یک ساله‌ی پلی استیشن پلاس کاهش یافت

PS4
قیمت اشتراک یک ساله‌ی پلی استیشن پلاس کاهش یافت

با وجود این که تخفیفات اندکی در لیست حراج جمعه‌ی سیاه پلی استیشن مربوط به اشتراک پلاس می‌شود، هفته‌ی جاری موقعیت خوبی برای خرید یا تمدید این اشتراک به نظر می‌رسد.

علاقه‌مندان به خرید اشتراک یک ساله‌ی پلی استیشن پلاس اکنون می‌توانند آن را با قیمت پایین‌تری خریداری کنند. این کاهش قیمت ارتباطی با تخفیفات جمعه‌ی سیاه پلی استیشن نداشته و کاربران می‌توانند پیش از آغاز آن‌ها اشتراک یک ساله‌ی خود را خریداری کنند. علاوه بر تخفیف اعمال شده بر دستگاه‌های پلی استیشن ۴، که اکنون با قیمت ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسند، اشتراک یک ساله‌ی پلی استیشن نیز شامل کاهش قیمتی ۲۰ دلاری شده است. بنابراین پلاس یک ساله اکنون با قیمت ۴۰ دلار (۳۷.۵۰ یورو) به فروش می‌رسد.

این اشتراک‌های یک ساله تنها به صورت کارت دیجیتالی به فروش می‌رسند و خبری از نسخه‌ی فیزیکی این کارت‌ها نیست؛ در عوض کدی به خریداران ارسال می‌شود که با وارد کردن آن در حساب پلی استیشن نتورک خود می‌توانند اشتراک خود را فعال کنند. درواقع کاربران PSN با خرید اشتراک پلاس با یک تیر دو نشان می‌زنند چرا که دسترسی زودهنگام به تخفیفات جمعه‌ی سیاه نیز شامل حال کاربران پلاس می‌شود.

برای مشاهده‌ی لیست کامل تخفیفات جمعه‌ی سیاه فروشگاه پلی استیشن می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. علاقه‌مندان به خرید اشتراک یک ساله‌ی پلی استیشن پلاس با قیمت ذکر شده می‌توانند به فروشگاه‌های اینترنتی آمازون  ، بست بای (Best Buy) و گیم استاپ مراجعه کنند.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت