یوبیسافت در حال کار بر روی عنوان واقعیت مجازی Assassin’s Creed است

۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶

یوبیسافت، با همکاری تریوتکف در حال کار بر روی عنوان واقعیت مجازی Assassin’s Creed است و قصد دارد این تجربه را در اختیار طرفداران این سری و بازی‌های خودش قرار دهد. البته یک مشکل بزرگ، تجربه این عنوان برای علاقه‌مندان را سخت می‌کند.

یوبیسافت یکی از نخستین ناشرانی بوده است که قصد داشته شانسش را با واقعیت مجازی، امتحان کند. آن‌ها همیشه نسبت به امکانات سخت‌افزار‌ی جدید علاقه‌مند بوده‌اند و حالا به نظر می‌رسد که شاهد انتشار تجربه واقعیت مجازی Assassin’s Creed باشیم.

به گزارش VRFocus، یوبیسافت و تریوتک (Triotech) مشغول کار بر روی عنوان واقعیت مجازی Assassin’s Creed هستند که این اتفاق می‌تواند خبر خوشایندی برای هواداران این سری باشد. ارنست یل (Ernest Yale)، موسس، رئیس و مدیرعامل اجرایی تریتک در این خصوص گفت:

در طول سالیان گذشته، ما تحولات تکنولوژی واقعیت مجازی را به دقت بررسی کرده‌ایم. با این راه حل ما می‌توانیم پیشنهاد جالبی را به بازار ارائه دهیم که در آن محتوا، تکنولوژی و البته تجربه موقت علاقه‌مندان نیز مورد توجه قرار گیرد.

نایب رئییس ارشد تجارت‌های جدید یوبیسافت، دبورا پاپیرنیک (Deborah Papiernik) در این خصوص گفت:

این همکاری جزوی از برنامه یوبیسافت برای یافتن مسیر‌های جدیدی و افزودن عناوین جدید به سری بازی‌هایی مانند Rabbids و Assassins Creed است. ما می‌خواهیم تجربه‌های لذت‌بخشی را برای طرفدارانمان فراهم کنیم و البته مخاطبان جدیدی را پیدا کنیم.

البته خبر بد این است که این بازی برای هدست‌های واقعیت مجازی خانگی عرضه نخواهد شد و به صورت انحصاری برای VRCade های مرکز یوبیسافت در شهر مونترئال کانادا منتشر خواهد شد. بدین ترتیب علاقه‌مندان باید برای تجربه این عنوان تا کانادا سفر کنند.

البته می‌توان امیدوار بود که در صورت موفق بودن این عنوان، یوبیسافت تصمیم بگیرد تا این بازی را برای هدست‌هایی مانند HTC Vive، عرضه کند. زمان رخ دادن این اتفاق هنوز مشخص نشده.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید