تماشا کنید: Final Fantasy 15: Monster of the Deep هم اکنون برای پلی استیشن وی آر در دسترس است

۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹

بازی Final Fantasy 15: Monster of the Deep هم اکنون برای کنسول پلی استیشن وی آر در دسترس است. گیم پلی این بازی هیچ شباهتی به بازی Final Fantasy 15 نداشته و صرفا شامل ماهیگیری و البته دست و پنجه نرم کردن با هیولاهای بازی است.

بسته الحاقی جدید عنوان Final Fantasy 15 با نام Monster of the Deep به تازگی برای کنسول پلی استیشن وی آر عرضه شده است و شما می توانید ماهیگیری را با واقعیت مجازی تجربه کنید. دوربین بازی به صورت ۳۶۰ درجه بوده و هدف اصلی بازی گرفتن ماهی های غول آسا است؛ موجوداتی که اگر در صید آن‌ها موفق نشوید ممکن است در یک لحظه شما از صفحه روزگار محو کنند. در این بازی شخصیت‌های Prompto ،Ignis و Gladiolus نیز حضور داشته و معلوم نیست دقیقا غیر از این که در کنار شما نشسته و به خوردن ماهی هایی که شما صید کرده اید مشغول شوند چه نقشی در بازی خواهند داشت؛ حداقل از تریلر که این طور به نظر می رسد. تریلر هنگام انتشار عنوان Final Fantasy 15: Monster of the Deep را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همچنین به تازگی حالت چند نفره Comrades نیز برای عنوان Final Fantasy 15 و کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است که بازیکنان می توانند به وسیله این بسته الحاقی شخصیت‎های دلخواه خود را در بخش چند نفره ساخته و به تجربه مراحل آنلاین بازی بپردازند. به علاوه کاربرانی که به مراحل داستانی بازی Final Fantasy 15 علاقه دارند نیز در ماه دسامبر به بسته الحاقی Episode Ignis دسترسی خواهند داشت. این بسته الحاقی داستان شخصیت Ignis را روایت کرده و از همین روی با نقش وی در ماجراهای کلیدی و داستان عنوان Final Fantasy 15 بیشتر آشنا می شویم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید