تماشا کنید: بروزرسان بزرگ جدیدی برای عنوان RUINER منتشر شد

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰

استودیوی ریکون گیمز(Reikon Games) به تازگی بروزرسان بزرگ جدیدی برای عنوان RUINER منتشر کرده اند که این برزورسان محتویات جدید بسیاری را به این عنوان اضافه می کند که از جمله آن ها می توان به حالت + New Game و حرکات تمام کننده جدید در  هنگام مبارزات اشاره کرد.

RUINER یک عنوان اکشن تیراندازی اول شخص سایبرپانکی و متمرکز بر مبارزات است که کاربران کنترل شخصیتی را به دست گرفته تا با کمک یکی از دوستان هکر خود به سیستم های مخرب حمله کرده و برادر خود را که ربوده شده است پیدا کرده و نجات دهد. این بای در ماه سپتامبر منتشر شد و اگرچه با مشکلاتی همراه بود اما با این حال طراحی فضای سایبری بازی از نظر بصری بسیار خوب بوده و کیفیت مطلوبی دارد.

به تازگی بروزرسان جدیدی برای عنوان RUINER منتشر شده که این بروز‌رسان شامل محتویات جدید بسیاری است. این بورز رسان هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس بوده و به زودی برای کنسول اکس باکس وان نیز منتشر می شود. یکی از تغییرات مهمی که این بروز رسان در بازی ایجاد می کنداضافه شدن حالت + New Game  به این بازی است؛ بخشی که بازیکنان می توانند با درجه سختی بالاتری بازی را تجربه کنند. تجهیزاتی به مانند نه عدد سلاح جدید، لباس‌ها و حرکات تمام کننده جدید در این بخش در دسترس خواهند بود که بازیکنان می توانند به وسیله آن‌ها دشمنان خود را از پای درآوردن. البته این بروزرسان بر روی کیفیت گیم پلی و زندگی سایبری بازی نیز تاثیرگذار بوده و دشواری آن را کاش می دهد.

حالت جدید speedrun mode که به بازیکنان اجازه می دهد تا مهارت‌های خود در بازی را بیازمایند همراه با سیستم رتبه بندی جدید، بهبود یافتن گیم پلی و اضافه شدن ویژگی های جدید به آن این عنوان را برای بازیکنان تازه وارد بسیار هیجان انگیز می کند. در نهایت موسیقی های جدید بازی نیز بسیار با حالت پر جنب و جوش گیم پلی سازگار بوده و هیجان آن را افزایش می دهند.

حال سازندگان تریلر جدیدی از عنوان RUINER منتشر کرده اند که در این تریلر، با ویژگی‌های بروزرسان جدید این عنوان بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان RUINER هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و سازندگان در نظر دارند تا احتمالا این عنوان را در آینده برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید