گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی‌سازان برای شرکت در جشنواره بین‌المللی IMGA اقدام کنند

بازی‌سازان برای شرکت در جشنواره بین‌المللی IMGA اقدام کنند

دریافت آثار برای چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA) آغاز شد و بازی‌های موبایلی ایرانی نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، جشنواره IMGA قدیمی‌ترین جشنواره بازی‌های موبایلی در دنیاست که در سطح مطرح‌ترین رویدادهای صنعت بازی قرار دارد. چند روزی است که فرآیند ارسال آثار به بخش جهانی آغاز شده و بازی‌سازان سراسر دنیا می‌توانند آثار خود را برای شرکت در این رقابت ارسال کنند.

این جشنواره علاوه بر نسخه جهانی (Global) سه نسخه دیگر برای چین، آسیای جنوبی و خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) دارد که در بخش IMGA Mena بازی‌سازان ایرانی پیش از این شرکت کرده و موفق شده بودند خوش بدرخشند. بازی‌های ایرانی موفق شدند ۴ جایزه در این دوره برنده شوند و باعث آشنایی هرچه بیشتر دیگر کشورها با صنعت و حوزه بازی‌سازی ایران شدند. با توجه به این موفقیت امید می‌رود که در نسخه جهانی این رویداد نیز بازی‌سازان ایرانی بتوانند افتخارآفرینی کنند.

بازی‌سازان می‌توانند با مراجعه به این صفحه نسبت به ثبت اثر خود اقدام نمایند. مهلت ارسال آثار ۱۰ دی ماه تعیین شده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت