سرورهای اختصاصی بازی Call Of Duty: WWII فعال شدند

۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱

هم‌اکنون سرورهای اختصاصی بازی پرطرفدار Call Of Duty: WWII فعال شده است و بازیکنان این عنوان قادر هستند تا بدون هیچ مشکلی، به تجربه بخش چندنفره آن بپردازند. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

بدون شک بزرگ ترین مشکلی که بعد از انتشار بازی Call Of Duty: WWII به سراغ آن آمد، مشکلات بخش چندنفره آن بود که در بیشتر مواقع، حتی بازیکنان نمی‌توانستند تا به سرورهای بازی وصل شوند و به تجربه بخش چندنفره آن بپردازند. همچنین بسیاری از کاربران، در روز‌های اول و در حین انجام این بخش، از بازی بیرون انداخته می‌شدند که همین اتفاق، باعث شد تا بسیاری از بازیکنان این عنوان، از این مشکلات آزرده خاطر شوند. این مشکلات تا حدی ادامه داشت که استودیو سازنده بازی یعنی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer)، مجبور شد تا دو بخش جدول عمومی یا امتیازات بازیکنان این بازی و بخش جدید Headquarters را غیر فعال کند. همان طور که اطلاع دارید، در بخش Headquarters بازیکنان می‌توانستند در کنار دیگر بازیکنان این عنوان، به دور هم جمع شوند و به انجام تمرینات تیراندازی و یا دوئل کردن با یکدیگر بپردازند. از همین رو، بخش Headquarters به یک بخش انفرادی تبدیل شد و بسیاری از امکانات آن برای مدتی غیر فعال شدند. جزئیات بیشتر در رابطه با این موضوع را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

حال با گذشت مدت زمانی و غیر فعال کردن سرورهای اختصاصی بازی و دو بخش یاد شده، می‌توان گفت به طور کامل، سازندگان این مشکلات را حل کرده اند و بازیکنان این بازی می‌توانند هم‌اکنون به تجربه بخش چندنفره بپردازند. البته قبل تر هم اعلام شده بود که بزودی این مشکلات حل خواهد شد. حال زمان مشخص شده از سوی سازندگان فرا رسیده است و طبق خبر جدیدی که توسط استودیو اسلج‌همر منتشر شده است، سرورهای اختصاصی این بازی دوباره فعال شده اند.

تا قبل از این اعلامیه جدید، سازندگان اتصال بازیکنان را، به اتصال بازیکن‌به‌بازیکن (P2P) تبدیل کرده بودند که خود این اتصال جدید، باعث شده بود تا مشکلاتی از قبیل، قطع شدن اینترنت خود میزبان بوجود بیاید. حال دیگر نوع این اتصال تغییر کرده است و کاربران قادر خواهند بود تا باری دیگر، به سرورهای اختصاصی این بازی در تمامی مناطق جهان وصل شوند. این سرورها از قبل در منطقه آمریکای شمالی به طور موقت آزمایش می‌شد تا ایراد ها و مشکلات مهم آن توسط سازندگان برطرف شود. حال این مشکلات حل شده و سرورهای بازی آماده پذیرایی از بازیکنان بازی Call Of Duty: WWII هستند.

از دیگر اخبار جدید بازی Call Of Duty: WWII، می‌توان به اضافه شدن قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای اشاره کرد که در آینده‌ای نزدیک، به بازی اضافه خواهند شد.

عنوان Call Of Duty: WWII، هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید