گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: بازی Star Wars: Rogue Squadron Remastered Collection برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد

۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵

به تازگی، استودیوی فکتور-۵ (Factor-5) به پورت کردن بازی Star Wars: Rogue Squadron برای کنسول نینتندو سوییچ ابراز علاقه کرده و در همین راستا، در این باره شایعات جدیدی منتشر شده است که منبع آن‌ها، سخنان تازه لیام رابرتسون (Liam Robertson) در شبکه اجتماعی توییتر است.

بر اساس این گزارش، شرکت دیزنی نسخه بازسازی شده بازی‌های Star Wars Rogue Squadron، Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader و Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike را برای پلتفرم‌های نامشخصی از جمله کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد کرد.

گرچه اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نشده است، اما بر اساس اظهارات جدید لیام رابرتسون، به نظر می‌رسد که ساخت و توسعه این پورت‌ها که قرار است با عنوان Star Wars: Rogue Squadron Remastered Collection در قالب یک مجموعه بازی عرضه گردد، به اتمام رسیده است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از بازه زمانی انتشار این بسته و همچنین پلتفرم‌های مقصد آن تا این لحظه در دسترس نیست. رابرتسون در این خصوص با انتشار توییتی بیان داشت:

دیزنی ساخت نسخه‌های بازسازی شده سری بازی‌های Rogue Squadron را به اتمام رسانده و آماده انتشار آن به بازار است.

این در حالی است که عرضه چنین مجموعه‌ای در نوع خود کنجکاوبرانگیز است چراکه به استثنای مسائل حقوقی مربوط به کپی‌رایت، بودجه ملزوم برای توسعه چنین پروژه‌ای نیز از سوی شرکت دیزنی صرفه اقتصادی ندارد.

در حال حاضر باید این اطلاعات را تنها در حد یک شایعه دانست و منتظر بیانیه‌های رسمی در این باره بمانیم. گرچه حتی تصور تجربه مجدد سه تا از بهترین بازی‌های ساخته شده از روی سری حماسی «جنگ‌های ستاره‌ای» هم در نوع خود لذت‌بخش است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید