جشنواره کوله پشتی بازیک / بازیک، بازی یک….

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

این روزها، لااقل اگر برای ما بازی کردن حکم تنها یک سرگرمی را نداشته باشد، برای بسیاری دقیقاً همینگونه است. و البته بازی های موبایلی، اکثرا همین هدف “تنها سرگرم کننده بودن” را در پیش می گیرند. این یعنی وقتی کنسول بازیتان دور از چشمانتان است و از شدت فلاکت و بیچارگی نمی دانید نهنگ آبی بازی کنید یا برنامه های آشپزی با مادربزرگ را ببینید، می توانید نگاهی هم به بازی های “سالم” موبایل بیندازید! خب برای شروع هم نیاز به یک منبع داریم! مکانی که بتوان در آن، به بهترین، متنوع ترین و البته خب کم حجم ترین بازی ها دست پیدا کرد! (یکبار دیگر تاکید می کنم، کم حجم ترین بازی ها!)

بازیک!

بازیک، خوشبختانه یکی از منابع خوب و معتبر برای بازی های موبایلیست که در آن، می توان به بهترین، متنوع ترین و هزار البته، کم حجم ترین بازی های موبایلی دست یافت.شما رو نمی دونم ولی من بازی موبایل بالای ۵ مگابایت دانلود نمی کنم!!! (یکی نیست بیاد بگه آقا الان یک بازی منچ درب و داغون هم بخوای نصب کنی ۱۰ مگبایت در میاد!!!) در بازیک، دسته بندی وسیعی از هزاران بازی اندرویندی وجود دارد تا به راحتی بتوانید بازی مورد علاقه تان را دریافت کنید. اگر به بازی های نقش آفرینی علاقه دارید، کافیست تا نگاهی به دسته بندی مخصوص آن بکنید. می خواهید در نا کجا آباد با سرعت ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کنید؟ خب همه اینها در اختیار شماست. حتی اگر هم حوصله گشتن در دسته بندی ها را نداشتید، می توانید در همان صفحه ابتدایی، نگاهی به پیشنهادات مناسبتی بازیک بیندازید.

نسخه تحت وب بازیک!

بدون شک یکی از مهمترین مزایای یک سرویس یا یک منبع جامع بازی و و یک فروشگاه خوب در این روزها که سیل انواع فروشگاه ها و منابع مختلف دانلود و… بر سر بازیبازان ریخته است، امکانات اختصاصی برای رفاه حال کاربران است که خوشبختانه بازیک این موضوع را کاملا لحاظ کرده است. بازیک، امکانات بسیاری به کاربرانش اختصاص داده، با توجه به پشتیبانی ایرانسل از این سرویس، کاربران ایرانسلی می توانند هزینه بازی های غیر رایگان را از اعتبار خود کسر کنند و دیگر نیازی به حساب بانکی نیست. همچنین با پرداخت هزینه اشتراک روزانه، می توان به تمام بازی ها به صورت رایگان دست پیدا کرد و علاوه بر این، ۲۰ درصد تخفیف برای خرید های درون برنامه ای و البته شرکت در قرعه کشی های ارزنده هم به کاربران اختصاص داده می شود.

حجمش بیشتر از ۵ مگابایت است؟ من که دانلود نمی کنم!!!

جشنواره کوله پشتی بازیک

جشنواره کوله پشتی بازیک، هم اکنون در اختیار همگان است تا شانس خودشان را برای دریافت کنسول PS4 Pro امتحان کنند. همچنین با عضویت VIP شانس بسیاری برای قرعه کشی ها بدست می آید. قرعه کشی ها به صورت هفتگی میان کاربران برگزار می شود و البته هر اندازه که در بازیک فعال تر باشید، مطمئنا شانس بیشتری برای موفقیت و دریافت جوایز ارزنده آن خواهید داشت. دانلود بازی ها، عضویت در VIP بازیک، و دانلود اپلیکیشن اندرویدی بازیک، از فعالیت هایی هستند که می توان به عشق جایزه بردن به آنها پرداخت! البته باید در نظر داشته باشید که این جشنواره ارزشمند، تنها تا ۱۶ آذر برپاست. پس اگر می خواهید در این جشنواره شرکت کنید، می توانید به وبسایت بازیک مراجعه کرده، اپلیکیشن بازیک را نصب کنید و اگر ایرانسلی هستید، می توانید با ارسال ۱ به ۷۳۷۲۱۳۹ در جشنواره شرکت یا عضو VIP باشید.

بازیک، امکانات بسیاری نسبت به دیگر فروشگاه های اندرویدی دارد که می توان آن را متمایز نشان بدهد. البته با وجود جشنواره کوله پشتی بازیک که حسابی سر و صدا کرده، می توان علاوه بر بازی کردن و نجات یافتن از برنامه های آشپزی دیوانه کننده، در قرعه کشی های ارزشمند هم شرکت کرد و نیم نگاهی هم  به PS4 Pro داشت! بازیک بی شک یکی از بهترین منابع برای علاقمندان به بازی های موبایل به حساب می آید و مخصوصا حالا و در جشنواره کوله پشتی، بهترین فرصت برای استفاده از امکانات بازیک فراهم آمده است. پیشنهاد می کنیم حتما به این فروشگاه که واقعا با دیگر فروشگاه ها متفاوت است سری بزنید و فرصت شرکت در قرعه کشی را نیز از دست ندهید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید