تماشا کنید: نگاهی به ویژگی‌های نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil Revelations

۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳

نسخه نینتندو سوییج عنوان Resident Evil Revelations دارای ویژگی‌های انحصاری خواهد بود که که در سایر کنسول‌ها وجود ندارد. حال به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به ویژگی‌های نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil Revelations.

هردو عنوان Resident Evil Revelations و Resident Evil Revelations 2 دارای قابلیت‌هایی نظیر هدف گیری به وسیله Joy-Con و همچنین motion control برای پرکردن خشاب و حمله با سلاح سرد می باشند. همچنین می توانید هنگامی که در دام زامبی ها گرفتار شده اید، با استفاده از Joy-Con ها از شر آن‌ها خلاص شوید. همچنین کپکام اعلام کرده است که مینی گیم‌های هشت بیتی به بازی Resident Evil Revelations اضافه شده اند که فقط در نسخه سوییچ آن حضور خواهند داشت.

حال به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Resident Evil Revelations منتشر شده که در این تریلر با ویژگی‌های نسخه نینتدو سوییچ این عنوان بیشتر آشنا شده و نگاهی خواهیم داشت به این که این عنوان بر روی کنسول سوییچ چگونه اجرا می شود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Resident Evil Revelation Collection در تاریخ ۲۸ نوامبر برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. می توانید این عنوان را به صورت فیزیکی یا به صورت دیجتالی از Nintendo eShop تهیه کنید. هر یک از این نسخه‌ها شامل هر دو نسخه اول و دوم Resident Evil Revelation خواهند بود اما در هر صورت باید نسخه دوم را دانلود کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید