کونامی قصد دارد یک لیگ جهانی برای بازی Pro Evolution Soccer تشکیل دهد

۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳

طبق خبر جدیدی که کونامی منتشر کرده است، این کمپانی قصد دارد تا یک لیگ جهانی برای بازی Pro Evolution Soccer تشکیل دهد. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

طی جدیدترین اخبار بازیهای ویدئویی، شرکت کونامی اعلام کرده است که پیرامون همکاری با باشگاه بارسلونا اسپانیا، قصد دارد با سازمانی به نام e.Football.Pro وارد مذاکره شود و بازی Pro Evolution Soccer را، به مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی، اضافه کند.

کمی قبل تر، کونامی هم‌زمان با انتشار آمار فروش و گزارش مالی خود، اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا بازی Pro Evolution Soccer را به جمع ورزش‌های الکترونیکی اضافه کند و در رابطه با این موضوع، همکاری بسیار مهمی را با سازمان e.Football.Pro آغاز کرده است. طبق گفته‌های کونامی، با اضافه شدن بازی Pro Evolution Soccer به جمع ورزش‌های الکترونیکی، لیگ جهانی این بازی تشکیل خواهد شد که طرفداران و بازیکنان این بازی را به سمت خود جذب خواهد کرد.

تقریبا دو ماه پیش، کونامی اعلام کرد که مذاکره و همکاری جدی را یوفا آغاز کرده است و قصد دارد مسابقات PES League World Tour 2018 را که به نوعی نسخه الکترونیکی لیگ قهرمانان اروپا به شمار می‌رود، تشکیل دهد. فعلا اطلاعات بیشتری در مورد برگزاری این مسابقات و لیگ‌ها منتشر نشده است اما بزودی باید شاهد تشکیل لیگ جهانی بازی Pro Evolution Soccer باشیم.

جدیدترین نسخه از سری بازی Pro Evolution Soccer، یعنی Pro Evolution Soccer 2018، هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس۳۶۰، در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید