علاقه شرکت دک ناین گیمز به ادامه یافتن سری Life is Strange

۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰

از ماه آگوست سال جاری، شرکت دک ناین گیمز (Deck Nine Games) وظیفه ساخت بازی Life is Strange: Before the Storm، نسخه پیش‌درآمد بازی Life is Strange اثر استودیوی دونتناد اینترتینمنت (DONTNOD Entertainment) را بر عهده گرفت. دو قسمت عرضه شده از این بازی چندقسمتی با واکنش مثبت منتقدان و بازیکنان همراه شده است. همچنین، در اوایل سال جاری میلادی، تائید شد که استودیوی دونتناد بر روی بازی جدیدی از این مجموعه کار می‌کند که دنباله اصلی آن محسوب می‌شود. با این وجود، به نظر می‌رسد که هنوز کار این مجموعه بازی تمام نشده است و در آینده شاهد نسخه‌های بیشتری از آن باشیم.

زک گریس (Zak Garris)، نویسنده بازی Life is Strange: Before the Storm، در جریان مصاحبه خود با «Trusted Reviews» اظهار داشت که اگر فرصت دیگری پیش آید، دوست دارد که بر روی نسخه جدیدی از این مجموعه کار کند. وی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد تا بار دیگر بر روی این سری بازی‌ها کار کند یا خیر اظهار داشت:

کاملاً، من فکر می‌کنم که واقعاً هیجان‌زده کننده است که ببینیم این سری به کجا پیش می‌رود و Before the Storm چه بازخوردی خواهد داشت؛ همچنین دانستن این نکته که استودیوی دونتناد به سختی در حال کار بر روی دنباله بعدی این مجموعه می‌باشد، امری هیجان‌زده کننده است.

وی در ادامه افزود:

من فکر می‌کنم که دیدن اینکه برند Life is Strange و همچنین بازی‌های ماجراجوییِ داستان محور به چه جایگاهی می‌رسند، جالب است چراکه Life is Strange و ویژگی‌های آن بازار را به چالش کشیده‌اند. [در خصوص این سری] می‌توان گفت که [این بازی‌] داستانی سینمائی را روایت می‌کند که از گیم‌پلی‌ غنی‌ای نیز بهره می‌برد.

در حال حاضر استودیوی بازی‌سازی دونتناد بر روی بازی جدیدی تحت عنوان Vampyr کار می‌کند که انتظار می‌رود تا نیمه نخست سال آینده میلادی وارد بازار گردد. هنوز زمان‌بندی خاصی جهت انتشار بازی جدید Life is Strange که توسط این استودیو در دست توسعه قرار دارد، مشخص و اعلام نشده است.

سومین و آخرین قسمت از بازی Life is Strange: Before the Storm در حال حاضر در استودیوی دک ناین در دست ساخت و توسعه قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر گردد. زمانی که هر سه قسمت بازی مورد بحث منتشر گردد، یک قسمت جدید به عنوان جایزه برای خریداران نسخه دیلاکس این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. گرچه استودیوی دک ناین از برنامه‌های خود در رابطه بازی Life is Strange: Before the Storm سخن نگفته است، اما با توجه به علاقه آن‌ها، به نظر می‌رسد که این استودیو خواهان ادامه یافتن این بازی ماجراجویی داستان محور باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید