عرضه Hollow Knight برروی نینتندو سوئیچ با تاخیر مواجه شد

۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۴

طی پستی در وب‌سایت رسمی استودیوی Team Cherry، سازنده بازی از دلایل تاخیر در عرضه نسخه سوئیچ عنوان Hollow Knight نوشت. همچنین آن‌ها در مورد احتمال انتشار بازی مذکور برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز صحبت کردند.

پس از انتشار عنوان Hollow Knight: The Grimm Troupe برروی رایانه‌های شخصی، که باس‌ها و ماجراجویی‌های جدیدی به نسخه اصلی بازی اضافه می‌کرد؛ حال استودیوی Team Cherry سازنده بازی تمام تمرکز خود را برروی نسخه نینتندو سوئیچ بازی معطوف نموده است. با توجه به گفته سازندگان با اینکه در انتشار بازی تاخیری پیش‌آمده، اما همچنان تیم‌سازنده سخت مشغول کار برروی آن هستند تا تجربه‌ای جذاب را در اوایل سال ۲۰۱۸ برای دارندگان نینتندو سوئیچ به ارمغان آورند. طی پستی که در وب‌سایت رسمی استودیوی Team Cherry به انتشار رسید، سازنده بازی توضیح داد که:

هیچکس به اندازه ما مشتاق تجربه نسخه سوئیچ عنوان Hollow Knight نمی‌باشد! همانطور که می‌دانید ما مدتی را در سکوت خبری برروی پروژه کار کردیم، دلیل آن هم این بود که می‌خواستیم پیش از هر نوع معرفی‌ای به یک تصمیم درست و یکپارچه برسیم. ما در گذشته کمی شتاب‌زده عمل کرده بودیم!

استودیوی Team Cherry علت تاخیر پیش‌آمده را بهینه‌سازی بازی اعلام کرد، بخصوص به‌دلیل اینکه در زمان عرضه برروی رایانه‌های شخصی از مشکلات فنی بسیاری رنج می‌برد.

در بعضی موارد واقعا حس می‌کنیم بار اولی است که بازی را می‌سازیم. برای اجرای روان و پایدار بازی ما باید به عقب بازگردیم و برخی موارد را مجدد بازنویسی و یا آن‌ها را ترمیم کنیم. باتوجه به تمامی نکات ذکر شده، ما از این پروژه درس‌های بسیاری گرفته‌ایم و این تجربیات کار برروی پروژه آتی‌مان را ساده‌تر خواهند کرد. 

سازنده Hollow Knight این اطمینان را به طرفداران می‌دهد که نسخه سوئیچ بازی “فوق‌العاده” بنظر خواهد رسید، و در حال حاضر همه‌چیز به خوبی پیش می‌رود. همچنین آن‌ها اعلام کردند که تمامی بهینه‌سازی‌هایی که برروی نسخه سوئیچ اعمال می‌شوند نیز در دسترس دارندگان نسخه‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل Mac و لینوکس قرار خواهد گرفت. همچنین در مورد زمان انتشار عنوان Hollow Knight برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان استودیوی سازنده توضیح داد:

در حال حاضر نمی‌توان درباره این قضیه صحبت کرد، فقط این را می‌توان گفت که ما هم‌اکنون در حال مذاکره با شرکت‌های تولیدکننده پلتفرم‌ها هستیم و آن‌ها بشدت از عنوان Hollow Knight استقبال کرده‌اند. زمانی که نسخه سوئیچ بازی در دسترس کاربران قرار گیرد، احتمالا به سراغ سایر پلتفرم‌ها خواهیم رفت. در آینده منتظر شنیدن اخبار مرتبط باشید!

عنوان Hollow Knight هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل Mac و لینوکس قرار دارد. نسخه سوئیچ بازی نیز برای عرضه در تاریخ نامشخصی در اوایل سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید