اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار نسخه سوئیچ Moonlighter در دسترس قرار گرفت

۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶

استودیوی Digital Sun Games در بروزرسانی اخیر کیک‌استارتر، جزئیات جدیدی را از نسخه نینتندو سوئیچ عنوان Moonlighter به اشتراک گذاشت. نسخه سوئیچ بازی چند ماه پس از عرضه بازی برروی سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

ماه گذشته استودیوی Digital Sun Games بهمراه ناشر بازی ۱۱bit Studios اعلام کردند که عنوان در دست ساخت آن‌ها یعنی Moonlighter که به نوعی از عنوان Zelda الهام گرفته، قرار است برروی نینتندو سوئیچ نیز عرضه شود. در آن زمان اطلاعات اندکی از قیمت و زمان انتشار نسخه مذکور منتشر شد. اما اخیرا توسعه‌دهندگان عنوان Moonlighter اطلاعات جدیدی را با حامیان کیک‌استارتر بازی به اشتراک گذاشته‌اند.

اول از همه اینکه نسخه سوئیچ عنوان Moonlighter در همان زمانی که بازی برروی سایر پلتفرم‌ها (رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل Mac، لینوکس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان) عرضه می‌شود، منتشر نخواهد شد. براساس گفته‌های سازندگان، نسخه سوئیچ بازی “چند ماه” پس از عرضه نسخه‌های مذکور منتشر خواهد شد. در حال حاضر عنوان Moonlighter تاریخ انتشار مشخصی غیر از “اوایل سال ۲۰۱۸” ندارد، که در این صورت نمی‌توان پیش از اواسط سال ۲۰۱۸ منتظر نسخه سوئیچ بازی بود.

همچنین زمانی که از Digital Sun Games در مورد احتمال انتشار فیزیکی عنوان Moonlighter سوال شد، اعلام نمود که “در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اینکار نداریم”. لازم بذکر است بر طبق نظرسنجی‌ای که تا ۱ دسامبر برقرار خواهد بود، حامیان بازی قادر هستند تا نسخه دریافتی عنوان Moonlighter را از یکی از نسخه‌های ذکر شده در بالا به نسخه سوئیچ تغییر دهند. هر حامی تنها می‌تواند یک کپی از بازی را دریافت کرده و به ازای آن باید ۱۰ دلار بیشتر پرداخت نماید.

در پایان نیز Digital Sun Games اطلاعاتی از سایر نسخه‌های بازی به اشتراک گذاشت. نسخه رایانه‌های شخصی بازی هم‌اکنون از ابتدا تا انتها قابل تجربه است، بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند از این پس به بهبود بازی و پورت‌ نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بپردازند. عنوان Moonlighter قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل Mac، لینوکس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. نسخه سوئیچ بازی نیز چند ماه بعد از آن عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید