گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تعداد بازیکنان Hitman به بیش از ۷ میلیون نفر رسید | مذاکرات سازندگان با همکاران احتمالی

اخبار بازی ها
تعداد بازیکنان Hitman به بیش از ۷ میلیون نفر رسید | مذاکرات سازندگان با همکاران احتمالی

به تازگی مدیر عامل آی او اینتراکتیو (IO Interactive) در مورد جدایی از اسکوئر اینکس (Square Enix)، عملکرد بازی Hitman و آینده آن صحبت‌هایی کرده است.

امسال از آن سال‌های قابل توجه برای آی او اینتراکتیو توسعه دهنده Hitman بوده است. بازی اپیزودیک آن‌ها یعنی Hitman علی رغم مشکلات مختلف و حتی ایراداتی که به سیستم اپیزودیک آن گرفته شد، یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ بود. ولی به هر حال، ناشر این سری یعنی اسکوئر اینکس حقوق Hitman را به آی او اینتراکتیو واگذار کرد و اعلام کرد که دیگر با این استودیو همکاری نخواهد داشت.

از آن وقت، آی او اینتراکتیو به طور مستقل مشغول بروز نگه داشتن Hitman بوده و اشاراتی هم به ماجراهای بعدی مامور ۴۷ (Agent 47) داشته که احتمالاً در سال ۲۰۱۸ باید منتظر آن باشیم. اخیراً و در یک مصاحبه با پایگاه Games Industry International، مدیر عامل آی او اینتراکتیو یعنی هاکان آبراک (Hakan Abrak) در مورد تعامل این استودیو با دیگر ناشران صحبت کرده است. او در این باره گفته است:

“ما واقعاً علی رغم علاقه سرمایه‌گذاران و ناشران دیگر [به همکاری با ما]، بهت‌زده و ترسان بوده‌ایم. ما مجبور شدیم که سهام استودیو را توسط مدیریت خود استودیو بخریم چرا که عمیقاً باور داریم که ما می‌توانیم به صورت مستقل عمل کنیم و احساس آزادی داشته باشیم. ما نیاز داریم تا به صورت آزاد در کنار طرفداران و اجتماعات اطرافمان باشیم و با آن‌ها در ارتباط باشیم، و آزاد باشیم تا خودمان تصمیماتی بنیادی را برای استودیو و عناوینمان بگیریم.”

اگرچه این استودیو در حال “مذاکره و رایزنی با همکاران احتمالی” است ولی شاید این فقط به خاطر گرفتن کمک‌های مالی باشد نه چیز دیگر. آبراک به این نکته اشاره کرده که Hitman جدید به معنای تغییراتی گسترده برای استودیو خواهد بود و احتمالاً بازی بعدی به بهترین شکل ممکن به پروسه ساخت یک بازی زنده و درخواست‌هایی که طرفداران از آن دارند نگاه خواهد کرد.

آبراک به این نکته مهم هم اشاره داشته که بازی Hitman در آغاز سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۲ میلیون بازیکن داشته و حالا آن تعداد به ۷ میلیون افزایش یافته است. او ادامه داده که “این میزان به صورت روزانه افزایش می‌یابد. پس این آمار مربوط به بازیکنان غیرفعال نیست. این آمار مربوط به کسانی است که حسابی درگیر Hitman شده‌اند.”

به هر حال به نظر تخفیفات فراوان برای این بازی و عرضه دموی رایگان برای آن تاثیر خود را در فروش آن گذاشته و این بازی تبدیل به یک عنوان موفق از لحاظ مالی شده است. با توجه به صحبت‌های آبراک می‌توان اطمینان حاصل کرد که اگرچه آی او اینتراکتیو شرایط عجیبی دارد، ولی سری Hitman آینده‌ای درخشان خواهد داشت.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها

ADS

نظرات

 1. MICROSOFT.xbox one گفت:

  فصل اول بازی که خیلی خوب بود شدیدا به دوستان مخفی کاری باز توصیه میکنم بزنید ترور کنید مسموم کنید چاقو پرت کنید نمیدونم دکتر بشید جراح بشید خدماتی بشید اشپز بشید ژنرال بشید انواع سلاح ها با انواع روش های ترور در ۷ اپیزود در انتظار شماست Grin

  23Thumb up 7Thumb down
 2. beyond of everything گفت:

  مخفی کاری با (کچل دوست داشتنی) عالم دیگه ای داره Grin

  4Thumb up 3Thumb down
 3. PC Gamer 007 گفت:

  با اینکه عاشق سری هیتمن هستم اما اصلا با اپیزودی کردن این بازی لذتی نبردم ، هیتمن های قبلی بهتر بود داستان قابل قبول داشت …

  8Thumb up 3Thumb down
 4. mory_num1 گفت:

  فلسفه همچین بازی روی این نکته است که بدون هیچ درگیری فیزیکی با محافظان و اطرافیان سوژه و با استفاده از روشهایی که مرگ رو تصادفی جلوه بده سوژه رو نابود کنید. در واقع شما رو میفرستن برای کشتن هدف چون شما وجود ندارید و نامرئی هستید. بعدا که بازی رو با این روش تموم کردید میتونید برای سرگرمی به صورت مکس پین وار تو بازی پیشروی کنید.

  2Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت