گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

سر انجام عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 منتشر شد. یکی از ویژگی‌های جدید نسخه دوم اضافه شدن بخش داستانی است که مطمئنا تجربه جالبی برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان خواهد بود. حال هم‌ زمان با انتشار این عنوان، نقد‌ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

هنگامی که در سال ۲۰۱۳ عنوان Star Wars Battlefront معرفی شده و مشخص گردید که این عنوان یک نسخه باز‌سازی شده از این فرانچایز خواهد بود، این موضوع بسیاری از طرفداران مجموعه جنگ ستارگان را هیجان زده کرد ولی هنگامی که این عنوان منتشر شد، علی رغم این که کیفیت آن از نظر گرافیکی بالاتر از انتظار بود اما محتوای آن هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. شاید یکی از دلایل این موضوع را می توان نبود بخش داستانی دانست که البته با توجه به این که مجموعه جنگ ستارگان دارای داستان‌ها و افسانه‌های متعددی می باشد، اصولا خلق داستانی با این مضمون آن هم در یک بازی ویدیویی کار دشواری است. حال نسخه دوم با یک تفاوت عمده نسبت به نسخه اول بازگشته است، برای نخستین بار در مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان شاهد وجود بخش داستانی در کنار بخش چند نفره تاریخی و هیجان انگیز این بازی هستیم که مطمئنا بسیاری از طرفداران قدیمی مجموعه جنگ ستارگان را هیجان زده می کند. شخصیت اصلی داستان ایدن ورسیو نام دارد، اهل سیاره Vardos و رهبر Inferno Squadron از حکومت امپراطوری کهکشان( Empire). نابودی ایستگاه فضایی Death Star II، ضربه مهلکی به گروه Empire زده و حال ایدن ورسیو مامور می شود تا با انجام یک سری ماموریت‌ها و نابودی شورشیان قدرت را به این گروه بازگرداند.

هم زمان با انتشار عنوان Star Wars Battlefront 2، نقد ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن ها خواهیم داشت:

Hobby Consolas 9.1/10

استودیو های دایس، Criterion و Motive با یکدیگر در ساخت بازی Star Wars Battlefront II همکاری کرده اند تا بهترین تجربه از این بازی را ارائه دهند. آن‌ها از اشتباهات گذشته خود درس گرفته و عنوانی را منتشر کرده اند که همه ما انتظار آن را داشته ایم؛ با تنوع و محتوای کافی برای تمامی کاربران.

Gameblog.fr 8/10

Star Wars Battlefront 2 نسبت به نسخه‌های پیشین تغییرات بسیاری داشته است. تغییرات اساسی در سیستم مبارزات بازی، حذف بخش walker mode که در نسخه اول شاهد آن بوده ایم، اضافه کردن کلاس‌های جدید به بازی، محتویات قابل توجه در هنگام انتشار، ماموریت‌های متنوع در بازی و اضافه شدن بخش تک نفره( داستانی) به بازی؛ درست تمام ویژگی‌هایی که ما از نسخه اول این عنوان انتظار داشتیم در Star Wars Battlefront II حضور دارند . تنها مشکلات بازی را می توان حالت تیراندازی(کمی گمراه کننده است) و پرداخت‌های درون برنامه ای آن قلمداد کرد. با این حال عنوان Star Wars Battlefront 2 باز هم یکی از کامل ترین بازی‌های جنگ ستارگان است به خصوص این که از زمان مجموعه بازی‌های Star Wars: X-Wing یکی از بهترین مبارزات فضایی را در آن شاهد هستیم.

 GamesRadar+ 8/10

Star Wars Battlefront 2 بخش چند نفره بسیار قوی داشته اما پیچیده بودن بیش از حد سیستم پیشرفت در بازی و بخش داستانی زیبا و باشکوه آن که فاقد مفهوم و یا ظرافت خاصی است تا حدودی نقاط قوت این بازی را کم‌رنگ جلوه می دهد.

GameCrate 7.3/10

Star Wars Battlefront II هسته گیم پلی خوبی داشته و محتویات متنوع بسیاری را ارائه می دهد اما اگر بخواهیم در ارتباط با عملکرد این بازی و خوب بودن آن قضاوت کنیم نمی توان به سادگی از کنار مشکل وجود لوت باکس‌ها عبور کنیم.

 ۷/۱۰ (Post Arcade (National Post

واقعیت تلخ در ارتباط با عنوان Star Wars Battlefront II این است که در بخش آنلاین کسانی نمی توانند در عرض چند ساعت بازی امتیازات لازم را به دست آورده و در بازی پیشرفت کنند و از طرف دیگر نمی توانند برای به دست آوردن آن‌ها نیز پولی خرج کنند به عواقب بدی دچار شده و مطمئنا آن‌ها مخالف افرادی هستند که این توانایی را دارند که این موضوع به مرور زمان تاثیر منفی بر تجربه آنلاین بازی خواهد گذاشت.

Digital Trends 7/10

یک احساس خاصی در رابطه با سری بازی های Battlefront و این که آن ها به خوبی شور و هیجان فیلم های محبوب جنگ ستارگان را منتقل می کنند وجود دارد. Star Wars Battlefront 2 نیز در این زمینه پیشتاز است دقیقا به مانند نسخه اول ولی این کار را هوشمندانه‌تر و به صورت جالب‌تری انجام می دهد. بخش تک نفره داستانی به همراه حالت‌های مختلف بخش چند نفره تقریبا از Star Wars: Battlefront II یک عنوان کاملی ساخته است. اما Battlefront 2 را نمی توان متفاوت و یا ادامه ای بر نسخه اول دانست زیرا دقیقا مشابه نسخه اول بوده و مشکلات نسخه اول همچنان در این عنوان دیده می شود. به علاوه بخش داستانی این عنوان اگرچه سرگرم کننده و جالب بوده اما دارای داستان پیش پا افتاده ای است و به نظر نمی رسد بازگشت به عقب برای طرفداران جنگ ستارگان راضی کننده باشد.

IGN ۶٫۵/۱۰

Battlefront 2 در بسیاری از موارد درست و موفق عمل کرده است. اگرچه بازی از لحاظ بصری بسیار زیبا به نظر می رسد و همچنان به ریشه های خود وفادار است اما در زمینه گیم پلی و تجربه ای که به کاربران ارائه می دهد مشکلات بسیاری دارد. بخش داستانی اگرچه سرگرم کننده ولی دارای محتوایی پراکنده است و از آن بدتر بخش چند نفره که سیستم پیشرفت آن به نوعی با بازیکنان خود دشمنی دارد. الکترونیک آرتز در هفته‌های منتهی به انتشار تغییرات اساسی و مفیدی را در بازی اعمال کرده و امیدواریم که تغییرات بهتری نیز در آینده اعمال شوند اما در حال حاضر سیستم پیشرفت خسته کننده مبتنی بر لوت باکس‌ها در بازی من را از ادامه بخش چند نفره این عنوان دور می کند.

AusGamers 6/10

به عنوان یک طرفدار جنگ ستارگان، از نظر من Star Wars Battlefront 2 نا امید کننده است. با توجه به مشکلات نسخه اول و عذرخواهی سازندگان، بسیار ناراحت کننده است ه دوباره همان اشتباهات و همان مشکلات را در نسخه دوم نیز شاهد هستیم و تصمیمات طراحی سوال برانگیز بازی به بخش های سرگرم کننده بازی از جمله بخش داستانی، قابلیت split-screenف نبردها میان قهرمانان و شرور ها، حالت Starfighter Assault و نبردهای بخش Galactic Assault آسیب می رساند. بازی خوبی که پشت نکات منفی آن پنهان شده است. من فقط امیدوارم سازندگان قبل از اینکه این بازی کاربران بیشتری را از دست بدهد، بتوانند مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف سازند

Shacknews 6/10

Star Wars Battlefront 2 بازی خوبی است و مهم نیست دیگران چه می گویند؛ اگر شما یکی از طرفداران جنگ ستارگان باشید این عنوان را حتما تهیه می کنید. من شخصا بسیار خوشحالم که این عنوان نسبت به نسخه اول بهبود یافته و بخش داستانی یا چند نفره آن نیز تجربه بسیار جالب و سرگرم کننده ای است. لوت باکس‌ها کمی از ارزش بازی کاسته و این موضوع شرم آور است که شرکت الکترونیک آرتس با وجود انتقادات به اجبار آن‌ها را در بازی به کاربران تحمیل کرده است اما با این وجود بازی بسیار زیبا بوده و تجربه آن لذت بخش است.

GameSpot ۶/۱۰

علی‌رغم حذف پرداخت‌های درون برنامه ای همچنان پیشرفت بازیکنان به لوت باکس‌های تصادفی در بازی وابسته است و این موضوع بر روی تجربه و .انتخاب شخصیت‌ها توسط بازیکنان در بخش چند نفره تاثیر منفی خواهد داشت.

M3 ۵/۱۰

محتویات بخش تک نفره بازی Star Wars Battlefront 2 کافی نبوده و از این لحاظ می توان این بخش را متوسط رو به پایین ارزیابی کرد بخش چند نفره این عنوان همچنان بی نظیر است؛ کاملا برعکس استفاده از سیستم پرداخت های درون برنامه ای.

Slant Magazine ۴/۱۰

در بازی Star Wars Battlefront 2 بازیکنان نمی تواند با همه شخصیت‌های مورد علاقه خود بازی کنند و از این لحاظ  محدودیت‌های بسیاری وجود دارد، اما برعکس، به آسانی می توانید شماره کارت اعتباری خود را در اختیار الکترونیک آرتز قرار دهید.

عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷( جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌ های شخصی

12345678910(10 رای, میانگین آرا 6٫30 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. soheil گفت:

  همونطور ک انتظار داشتم
  تو نسخه یک کمپین نداشت ی مولتی عالی داشت
  تو نسخه دوم کمپین اضافه کردن بخش مولتی شو با اضافه کردن کلاس های پیش فرض مزخرف و بخش درون برنامه ایی خراب کرد
  انتظار بیشتری هم نداشتم

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 131Thumb up 34Thumb down
 2. پنکه گفت:

  دم منتقدا و کاربرا گرم اگه به این بازی ها که لوت باکس خیلی تاثیر گذار دارند نمره کم بدن و فروشش کم باشه بساطشو جمع میکنن
  برای آزاد کردن هر هیرو بدون پرداخت پول واقعی باید ۴۰ ساعت بازی کنین مسخرست Neutral

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 90Thumb up 11Thumb down
  • amir_hosine گفت:

   ملت اینقدر به ea فوهش دادن که بالاخره ea قیمت خرید هیرو ها رو ۷۵ درصد کاهش داد
   http://www.rollingstone.com/glixel/news/facing-reddit-backlash-ea-cuts-cost-of-star-wars-unlocks-w511656

   فعلا معلوم نیست ea برای انتقام چه بلایی سر مردم میاره
   احتمالا مقدار پوینتی که توی بازی میگیری رو هم ۷۵ درصد کاهش میده تا اینجوری فقط مردم رو خر کنه‌

   9Thumb up 4Thumb down
  • mersad گفت:

   نمره و اینا ملاک نیست. تنها کاری که مردم باید انجام بدند اینه که بازی رو نخرند تا EA بفهمه هر غلطی که بخواد نمبتونه بکنه.
   امیدوارم این بحث ها به سایت های گیم ختم نشن و مردم واقعاً به EA نشون بدند که از این کار مسخره خوششون نمیاد.

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 42Thumb up 6Thumb down
   • beyond of everything گفت:

    آقا برید بازی رو ببینید بعد نظر بدید اون نمره کاربراهم طبق معمول فنای کاد هستن ریختن دارن بتلفیلد دایسو ea رو مس..خره میکنن..سیستم لوت باکسای بازی شبیه به بتل ۴ هستش
    اول بازی کنید بعد نظر بدید

    11Thumb up 30Thumb down
    • Alireza-spv گفت:

     نکته اینه مابه سیستم لوت باکس بتل ۴ هم معترضیم
     اصن لوت باکس چ معنی میده؟ الان کانتر و Dota و امثال اینا پول توشون اثری نداره کسی مرده؟ الان pubg pay to win نیست کسی بازیش نمیکنه؟
     نخیر اینا باید بجای اینکه از لوت باکس پول درارن وقت صرف کنن ی چیز بی نقص درارن اونوقته که ب اندازه pubg که هنوز منتشر نشده فروش میکنن

     24Thumb up 5Thumb down
     • beyond of everything گفت:

      ایدی اکانت اوریجینتو بده ببینم ..تو اصلا بتل ۴ بازی کردی؟
      تو لوت باکسا دونه دونه ابزارای اسلحه هات ازاد میشن که باعث میشن بیشتر تو بازی وقت صرف کنی جذابتش هم به همین جایزه هاشه که تو هر لول بهت میده باو شما ها اصلا بازی نمیکنید فقط میاید تو سایت میچرخیدا…خیلی بیکار تشریف دارید

      8Thumb up 22Thumb down
     • beyond of everything گفت:

      ببین اصلا چیزی به اسم رنک تو بازیای ea وجود نداره..تو اصلا نزدیک بازیای ea هم نشدی….داری دوتا ۲ رو با بازی شوتر مقایسه میکنی خدایی مجبورتون نکردن اسم گیمر رو خودتون بذارید…نیمخوام شبیه بچه پولدارا حرف بزنم چون پولدار نیستم ولی خیلی از کاربرای این سایت تو عمرشون حتی یه بازی اورجینال هم نخریدن…والا مجبور نیستید بیاید درباره هر باز ای نظر بدید

      4Thumb up 5Thumb down
      • Alireza-spv گفت:

       عزیز زمانی که من ps4 خریدم با بازی اورجینال قیمتش ۲ میلیون و پونصد بود : ))
       اکانت psnم گواه همه چیزه
       همین الانشم رو pc اورجینال میخریم که آنلاین میزنیم
       چرا فک میکنی هرکی به بازی مورد علاقت بگه بد احمقه؟
       من سیستم لوت باکس رو مقایسه کردم نه خود بازیو . ینی بتل ۴ چون شوتره اشکال نداره مردمو بدوشه اما دوتا چون سبک moba اشکال داره؟ : )))
       الله اکبر

       2Thumb up 4Thumb down
    • soheil گفت:

     اها ن اینکه فن های بتل یوزر اسکور کالاف و خراب نکردن

     5Thumb up 25Thumb down
     • beyond of everything گفت:

      تا بوده این فنا.ی کاد بودن که میرفتن به بازیای ea ن..اسز..ا میگفتن غیر از این یادمون نمیاد need for speed 2015,,battlefront 1,,battlefield 1 خیلی برای قدیم نیستا برای همین یکی دوساله

      14Thumb up 12Thumb down
    • ♥♥─ShilDs─♥♥ گفت:

     کاد فن ها بودن میگفتن ripcod یا اون دیسلایکا بر علیه کاد ما انقدر بازیمون محبوب و پرفروش هست که نیازی نیست بریم اویزون یه بازی دگ بشیم برای فروش بیشتر (!) برو یه نگا به یوزر اسکور کاد بنداز همه کامنتا بتل فن ها هستن! لطفا انقدر کاد فن کاد فن نکن با سپاس فراوان از اویزان ها!

     0Thumb up 0Thumb down
 3. ammar_al iraqi گفت:

  همین نمرات هم کافیه Mean
  قرار نبود با یک عنوان خفن روبرو بشیم
  متای call of duty ww2 هم که شد ۷۹
  اینم تا ۷۶ میرسه درکل خوبه و انلایش لذت بخشه.

  18Thumb up 26Thumb down
 4. legendboy گفت:

  چیزی که مشخصه بخش داستانی قوی ای نداره
  خب طبیعیه هم هست چون زمانی که می تونن تو بخش مولتی این همه پول به جیب بزنن چرا رو بخش سینگل سرمایه گذاری کنن!
  فک می کنم متاش پایین تر هم بیاد

  27Thumb up 4Thumb down
 5. THE ARKHAM KNIGHT گفت:

  واقعا در عجبم اینا چجوری اینی که الان هستن شدن ! اون از حماقت مایکروسافت سر فورزا ، اون از اینجاستیس ۲ و وارنر بروز اینم از این ! این ۳ بازی و خیلی بازی های دیگه ای که ۲۰۱۷ اومدن میتونستن بین ۵ تا ۱۰ نمره نمره ی متای بالاتری دریافت کنن … اما به خاطر حماقت ناشرا … متاسفم واقعا…

  20Thumb up 4Thumb down
 6. hosseingamer@irib.tv3.ir گفت:

  User score:./2 ROTFL ROTFL منو باش که گفتم دایس چی برامون آماده کرده Cry اینطور که مشخصه قائله ی امسال شوترا رو کاد برنده شد!آفرین اسلج همر.البته اینهم باید ارزش تجربه رو داشته باشه.امیدوارم سال دیگه با بتلفیلد گند نزنن،
  این سیستم کلاس پیش فرضش چجوره که انقد ازش بد میگن؟

  8Thumb up 8Thumb down
 7. mjsh گفت:

  آماده ی سقوط باشین تو متاش.

  Ign 7
  Gamespot 6
  همین ۲ تا ثیت بشن میاد پایین

  9Thumb up 0Thumb down
 8. hosseingamer@irib.tv3.ir گفت:

  دوستان چند لظه پیش ea به خاطر شکایت ها و اعتراض ها قیمت هیرو های داخل بازیرو ۷۵درصد کاهش داد.برید حالشو ببرید.هورااا

  5Thumb up 1Thumb down
 9. kawaii ochinchin گفت:

  سرویس کردن این پرداخت های درون برنامه ایی
  بوردرلندز۳ هم لوت باکس داره ☹

  13Thumb up 0Thumb down
 10. […] صبح بود که نمرات بازی هم منتشر شد و نسبت به مقوله لوت باکس‌های بازی، منتقدان موضعی بسیار […]

  6Thumb up 1Thumb down
 11. vitto corleone گفت:

  Ea حقشه وقتی بازی به اون خوبی که ویسرال گیمز و امی هنینگ میسازن رو کنسل میکنن فقط به خاطر این که داستان محورن و فقط فکر بخش چند نفره و فروختن هیرو و اسکین.و لوت باکس و از این ات و اشغالا هستن همین میشه هر چند با این نمره عنوان متسط رو به خوبی حساب میشه

  23Thumb up 4Thumb down
 12. maxpayne.ps4pro گفت:

  user score 1.2!!!
  خیلیم عالی Pain

  13Thumb up 0Thumb down
 13. خداروشکر یوزر اسکورش ۰.۶ بالا تر اومده

  16Thumb up 2Thumb down
 14. MS GAMER گفت:

  نمره کاربرهاش ۱ شده حسابی کوبیدنش

  12Thumb up 4Thumb down
 15. MohammadAli-byt گفت:

  مهم فنای بازی یا فیلمان که starwsrs صدره کال آف حالا حالا ها باید بدو تا برسه به starwars

  12Thumb up 6Thumb down
 16. Mohammad17fl گفت:

  انتظاراتم از استودیو دایس خیلی بیشتر از اینا بود.
  با شاهکار بتلفیلد ۱ انتظرات ازش خیلی بالا بود ولی متاسفانه خراب کرد. Smirk Smirk

  8Thumb up 6Thumb down
 17. MohammadAli-byt گفت:

  حالا خوبه call of نمرش ۹۰ نشده که میگید call of بهتره اون زمان مرد که call of خوب بود دیگه مولتیش داره تکراری میشه از black ops تا الان هیچیش عوض نشده تمام کسایی که starwars رو بازی کردن دارن میگن بازی پرداخت درون برنامه ایش خیلی کمه پولم خرج کنی هیچ پیشرفتی نمیکنی
  قابل توجه soheil که داره زره الکی میزنه

  10Thumb up 16Thumb down
 18. Unassuming_gamer گفت:

  مگه داریم بهتر از این یوزرایی که نمره میدن؟! Laugh

  11Thumb up 0Thumb down
 19. Ali.batmanof گفت:

  میگم این بازی هم مثل قبلیش دو نفره میشه تو به کنسول؟

  5Thumb up 0Thumb down
 20. Amirooo Ps4/Xbox1 گفت:

  آقای حلاجیان ممنون که به نظرات کاربران اهمیت میدی و با آپدیت نمرات ترجمه نقدها رو هم قرار میدی.ممنون

  5Thumb up 0Thumb down
 21. macmilan گفت:

  سیستم انتخاب Hero خیلی بهتر شده، قسمت قبل مجبور بودی شانسی به token پیدا کنی که اونم شانس میخواست، اما این قسمت باید زحمت بکشی بجنگی، امتیاز کسب کنی و براساس اون امتیاز Hero بگیری. همچنین Hero ها رو میشه قوی ترش کرد. خیلی عالیه!

  3Thumb up 1Thumb down
 22. AliRastegar گفت:

  متایی که گرفته حقش نیست متاش باید بالای ۸۰ میشد اما متاسفانه قربانی لوت باکس ها شد……..اما در هر صورت از جذابیت بازی چیزی کم نمیشه…

  4Thumb up 4Thumb down
 23. mohammad1380n گفت:

  بشدت بازیش عالیه من که راضی هستم شدیدااااا

  2Thumb up 0Thumb down
 24. خخخخ متا ۶۷ برای بازی که ایقدر سر صدا کرده فاجعه هست

  5Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت